Yorum Yazın

HWiNFO, bilgisayarınızın özellikleri detaylı olarak gösteren yazılımın eski sürümünü sayfa içerisinde indirerek ücretsiz kullanabilirsiniz.

HWiNFO Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
HWiNFO 5.88-3510 İndir Eylül 2018 8.1 MB.

HWiNFO Hakkında

HWiNFO, programı Martin Malík – REALiX tarafından Windows kullanıcıların bilgisayarda takılı olan tüm cihazların özellikleri tüm detayları ile gösteren Windows yazılımıdır, ücretsizdir.

Birçok kullanıcı biliyoruz ki bilgisayarında bulunan aygıtların ram bellek, işlemci. anakart, ekran kartı ve ses kartı gibi özelliklerin ne olduğun merak eder. Özellikle de yeni bir bilgisayar alıyorsanız ve size söylenen özellikler ile programın içerisinden verilen özellikler tutuyor mu bunu anlamak HWiNFO ile kolay olacak.

Yeni aldığınız bir bilgisayarı açarak içerisinde cihazları teker, teker kontrol etmek yerine bu programı kurarak size verilen özellikler ile birbirini tutuyor mu anlayabilirsiniz. Bu şekilde satın aldığınız bilgisayarın özelliklerine emin olabilirsiniz. Yeni kullanıcıların çoğunluğuda zaten kasayı açsa dahi cihazların özelliklerini okumayı bilmezler.

Tamam, monitör anlaşılır ama kasa içerisinde neler var açmadan anlamak tabiki göremeyeceğinizden mümkün olmayacaktır. Program ilk açılışta bilgisayarınızın tüm cihazlarınızı taratır, taratma sonucunda açılan pencerede tüm cihazların en ince ayrıntısına kadar özellikleri size göstermektedir.

Bios güncelleme, ısı göstergesi gibi özellikleri de bulunan HWiNFO yazılımı ile bilgisayarınızın tüm özelliklerini çıktı alabilme ve bilgisayarınıza kayıt etme imkanını da program içerisinde bulabilirsiniz.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.
HWiNFO 5.88-3510

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.