HWMonitor Eski Sürüm İndir

HWMonitor programını eskisurumu.com aracılığı ile güvenli bir şekilde indirebilirsiniz.

HWMonitor Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndirYayın TarihiBoyut
HWMonitor 1.34 İndirAralık 20171.2 MB
HWMonitor 1.40 İndirMart 20191.2 MB
HWMonitor 1.41 İndirEylül 20191.5 MB
HWMonitor 1.43 İndirKasım 20201.2 MB
HWMonitor 1.45 İndirKasım 20211.7 MB

HWMonitor Hakkında

HWMonitor, ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bilgisayar bilgilerini sunmada bu program gibi birçok programda tavsiye edilen CPUID yazılımıdır. Bu yazılımda bilgisayarınız için elektrik kullanım detaylarını voltaj gibi, fan ve işlemci sıcaklığını, hard disk ve diğer aygıtların işlem bilgisini görebilirsiniz.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Sürüm Görüntüleri

HWMonitor 1.34
HWMonitor 1.40
HWMonitor 1.41
HWMonitor 1.43
HWMonitor 1.45

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Yorum Yazın

Yazılımın eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.

1 Yorum veya Soru Var

  1. Mehmet Fidan 7 Ocak 2022

    HWMonitor 1.45 eski sürümü portable (kurulumsuz) 32 bit ve 64 bit uyumlu exe dosyası aynı klasördedir. 32 bit ya da 64 bit Windows 11 de dahil tüm işletim sisteminde çalışır.