Yorum Yazın.

ICQ, popüler iletişim yazılımlarından birisidir. Yılların eskitemediği ICQ programını Windows işletim sisteminde kurarak çalıştırabilirsiniz.

ICQ Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndirYayın TarihiBoyut
ICQ 1.11 İndirBilinmiyor1.3 MB.
ICQ 6.5.102 İndirKasım 200815.2 MB.
ICQ 10.0.36981.0 İndirAğustos 201945.1 MB.

ICQ Hakkında

ICQ, ücretsiz olarak sunulan Windows işletim sisteminizde arkadaşınız veya diğer kişiler ile iletişim sağlamağınızı sağlayan bilgisayar yazılımıdır.

Kullanacaklar ilk kez kullanacaklar ise mail adresi ile birlikte ICQ üye olmaları geremektedir. Programda üyelik ve diğer işlemlerin tümü ücretsizdir. Üyelik yaptıktan sonra aktivasyon yaparak girmiş olduğunuz bilgiler ile chat yani sohbet etmeye başlayabilirsiniz.

ICQ kendisine özel adresini kullanarak bilmiş olduğunuz ICQ adresi ile arkadaşınızı veya diğer tanıdıklarını ekleyebilir, arama yönetimi ile arkadaş aratabilir sizi kabul ettiklerinde onlarla iletişime geçebilirsiniz.

Metin ile iletişime geçme, ses ve görüntü ile iletişime geçme yanında dosya gönderme ve renkli yazı desteği bulunan bu program Dünyanın her yerinde kullanılan popüler iletişim aracıdır. Özellikle uzak doğru ülkelerinden en çok kullanılan iletişim programı olan ICQ uzak doğuda arkadaş bulmak isteyenler için ideal bir yazılımdır.

ICQ 1.11 sürümü Windows 32 bit için uyumludur. Eğer Windows 64 bit işletim sistemi kullanıyorsanız diğer eski sürümlerden birisini indirebilirsiniz. Mesela ICQ 6.5.102 eski sürümü hem Windows 64 bit işletim sisteminde hem de Windows 32 bit işletim sisteminin tümünde sorunsuz olarak çalışmaktadır.

İndirdiğiniz eski sürümlerin birçoğunu sitenin kendi sunucundan indirmektesiniz. Site sunucusundan indirme yapıldığından indirme bitene kadar internet tarayıcısını ve sayfayı kapatmayınız!
ICQ 6.5.102
ICQ 10.0.36981.0

Yorum Yazın.

Bu eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz... İyi yönleri, kötü yönleri neler? Soru veya sorun bildirebilirsiniz.