Yorum Yazın - 4 Yorum Var

ICQ, popüler iletişim yazılımlarından birisidir. Yılların eskitemediği ICQ programını Windows işletim sisteminde kurarak çalıştırabilirsiniz.

ICQ Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
ICQ 1.11 İndir Bilinmiyor 1.3 MB.
ICQ 6.5.102 İndir Kasım 2008 15.2 MB.
ICQ 10.0.36981.0 İndir Ağustos 2019 45.1 MB.
ICQ 10.0.39237.0 İndir Ocak 2020 40.7 MB.

ICQ Hakkında

ICQ, ücretsiz olarak sunulan Windows işletim sisteminizde arkadaşınız veya diğer kişiler ile iletişim sağlamağınızı sağlayan bilgisayar yazılımıdır.

Kullanacaklar ilk kez kullanacaklar ise mail adresi ile birlikte ICQ üye olmaları geremektedir. Programda üyelik ve diğer işlemlerin tümü ücretsizdir. Üyelik yaptıktan sonra aktivasyon yaparak girmiş olduğunuz bilgiler ile chat yani sohbet etmeye başlayabilirsiniz.

ICQ kendisine özel adresini kullanarak bilmiş olduğunuz ICQ adresi ile arkadaşınızı veya diğer tanıdıklarını ekleyebilir, arama yönetimi ile arkadaş aratabilir sizi kabul ettiklerinde onlarla iletişime geçebilirsiniz.

Metin ile iletişime geçme, ses ve görüntü ile iletişime geçme yanında dosya gönderme ve renkli yazı desteği bulunan bu program Dünyanın her yerinde kullanılan popüler iletişim aracıdır. Özellikle uzak doğru ülkelerinden en çok kullanılan iletişim programı olan ICQ uzak doğuda arkadaş bulmak isteyenler için ideal bir yazılımdır.

ICQ 1.11 sürümü Windows 32 bit için uyumludur. Eğer Windows 64 bit işletim sistemi kullanıyorsanız diğer eski sürümlerden birisini indirebilirsiniz. Mesela ICQ 6.5.102 eski sürümü hem Windows 64 bit işletim sisteminde hem de Windows 32 bit işletim sisteminin tümünde sorunsuz olarak çalışmaktadır.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.
ICQ 6.5.102
ICQ 10.0.36981.0
ICQ 10.0.39237.0

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.

4 Yorum Var “ICQ Eski Sürüm İndir”

    1. İyi geceler Serkan Bey, koddan kastınız sürüm numarasından bahsediyorsunuz sanırım, sitede hangi sürüm olduğu yazıyor. Ayrıca siz istediğiniz eski sürümü indirerek kurulum dosyası üzerinde sağ tuş ve özelliklere giderek.

      Ayrıntılarda görebilirsiniz. Resimde ICQ 10.0.36981.0 sürüm numarasını nasıl görebileceğinizi gösterdik.

    1. Selam Resad Bey, herhangi bir sorunuz var ise direk sorunuzu sorabilirsiniz. Sizlere hizmet için sürekli burayız.