Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 33 saniye

Yorum Yazın.

ICQ, popüler iletişim yazılımlarından birisidir. Yılların eskitemediği ICQ programını Windows işletim sistemi için eski sürümünü sayfa içerisine bularak Windows işletim sisteminizde eski sürümü çalıştırabilirsiniz.

ICQ Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
ICQ 1.11 İndir Bilinmiyor 1.3 MB.
ICQ 6.5.102 İndir Kasım 2008 15.2 MB.

ICQ Hakkında

ICQ, ücretsiz olarak sunulan Windows işletim sisteminizde arkadaşınız veya diğer kişiler ile iletişim sağlamağınızı sağlayan bilgisayar yazılımıdır.

Kullanacaklar ilk kez kullanacaklar ise mail adresi ile birlikte ICQ üye olmaları geremektedir. Programda üyelik ve diğer işlemlerin tümü ücretsizdir. Üyelik yaptıktan sonra aktivasyon yaparak girmiş olduğunuz bilgiler ile chat yani sohbet etmeye başlayabilirsiniz.

ICQ kendisine özel adresini kullanarak bilmiş olduğunuz ICQ adresi ile arkadaşınızı veya diğer tanıdıklarını ekleyebilir, arama yönetimi ile arkadaş aratabilir sizi kabul ettiklerinde onlarla iletişime geçebilirsiniz.

Metin ile iletişime geçme, ses ve görüntü ile iletişime geçme yanında dosya gönderme ve renkli yazı desteği bulunan bu program Dünyanın her yerinde kullanılan popüler iletişim aracıdır. Özellikle uzak doğru ülkelerinden en çok kullanılan iletişim programı olan ICQ uzak doğuda arkadaş bulmak isteyenler için ideal bir yazılımdır.

ICQ 1.11 sürümü Windows 32 bit için uyumludur. Eğer Windows 64 bit işletim sistemi kullanıyorsanız diğer eski sürümlerden birisini indirebilirsiniz. Mesela ICQ 6.5.102 eski sürümü hem Windows 64 bit işletim sisteminde hem de Windows 32 bit işletim sisteminin tümünde sorunsuz olarak çalışmaktadır.

ICQ 6.5.102

Yorum Yazın.

Bu eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz... İyi yönleri, kötü yönleri neler? Soru veya sorun bildirebilirsiniz.