IDM 6.35 Build 18 Eski Sürümü ile Maksimum İndirme Hızında Düşüş Yaşamadan İndirme Yapabilirsiniz.

Internet Download Manager IDM 6.35 Build 18 eski sürümünü kullanarak internetinizin maksimum indirme hızında düşüş yaşamadan indirme yapabilirsiniz. İnternet servis sağlayıcılarının vermiş oldukları indirme hızı bulunmaktadır. Saniyede indirme hızınız aldığınız pakete göre size belirlenir ve siz maksimum indirme hızında indirme yaparsınız.

Özellikle tarayıcı indirmelerinde maksimum internet hızı aralıkla düşmektedir. Maksimum saniyede belirlenmiş indirme hızınız 2 MB olduğunda siz indirme sırasında aralıklar düşüş yaşarsınız. Bu hız düşüşleri maksimum 2 MB saniye iken 1 MB altına bile düşebilmektedir.

Internet Download Manager indirme sırasında indirme hızınızı düşürmeden maksimum indirme olanağı sürekli olarak size sağlar her saniyede maksimum indirme hızına ulaşmış olursunuz. Birçok programlar ve IDM diğer eski sürümleri arasından değerlendime yaptığımızda Internet Download Manager programı diğer programlara göre hız değişikliği yaşamadığı sürümler arasında ise IDM 6.35 Build 18 diğer sürümlere göre daha iyi performans sağladığını indirme testlerinden ortaya çıkmıştır.

IDM 6.35 Build 18 ile Maksimum İndirme Hızında Düşüş Yaşamadan Ulaşabilirsiniz!

IDM 6.35 Build 18 Windows 10 işletim sistemi de dahil olmak üzere tüm alt Windows işletim sisteminde sorunsuz olarak çalışabilmekte, bilinen popüler internet tarayıcılarından Chrome, Firefox, Opera, Safari ile uyumlu olarak çalışmaktadır. Sadece indirme linkine dokunduğunuzda size indirmeyi başlatmak kalır ve maksimum internet hızında düşüş yaşamadan indirme yapabilirsiniz.

Maksimum indirme hızı sizin indirmede saniyede size verilen indirme hızıdır. İnternet hızınız düşmesi, diğer sitelerden yapılan indirmelerden program etkilenir, hızınız düşer. Sadece internet kaynağını program kullanması gerekmektedir. 3 dosya birden indirdiğinizde 2 MB olduğunu varsaydığımız indirme hızlara 3 bölerek ilk indirme en yüksek olacak şekilde 3 dosyanın toplamı 2 MB maksimum indirme hızına sizi ulaştırır.

Internet Download Manager IDM eski sürümlerine sitede “Internet Download Manager IDM Eski Sürüm İndir” sayfasına giderek, sayfa içerisinde 6.35 Build 18 – Aralık 2019 tarihinde yayınlanan eski sürümünü indirerek bilgisayarınızda kullabilirsiniz.

Kategori: Blog Etiket:

Yorum Yazın

Yazılımın eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum yazabilir veya soru sorabilirsiniz.

1 Yorum

  1. Moderatör 11 Şubat 2020

    Internet Download Manager IDM 6.35 Build 18 ile 13 GB bir dosyayı indirme sırasında düşüş yaşamadığı test ettik. Test videosuna buradan ulaşabilirsiniz.