Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 48 saniye

Yorum Yazın.

IDPhotoStudio, vesikalık fotoğraf ayarlama ve çıkarma programını sayfa içerisinde indirerek eski bilgisayarda dahi olsa kullanabilirsiniz.

IDPhotoStudio Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
IDPhotoStudio 2.15.3.62 İndir Kasım 2018 2.3 MB.

IDPhotoStudio Hakkında

IDPhotoStudio, KC Softwares tarafından ücretsiz olarak sunulan vesikalık fotoğraf ayarı yapma ve anında vesikalık fotoğraf çıkarma programıdır. Türkçe dil seçimi olan bu program ile sınırsız sayıda vesikalık çıkarabilirsiniz. Programı açıyor resmi yüklüyor ve yan taraftan ölçüyü seçerek çıkarmaya başlıyorsunuz.

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

IDPhotoStudio 2.15.3.62

Yorum Yazın.

Bu eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz... İyi yönleri, kötü yönleri neler? Soru veya sorun bildirebilirsiniz.