Yorum Yazın

İMO Görüntülü Görüşmeler Android uygulaması için APK olarak, Android cep telefonu veya tabletiniz için indirin.

İMO Görüntülü Görüşmeler APK Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
İMO Görüntülü Görüşmeler APK 9.8.000000009341 İndir Aralık 2017 7.3 MB.
İMO Görüntülü Görüşmeler APK 9.8.000000010951 İndir Aralık 2018 7.3 MB.

İMO Görüntülü Görüşmeler APK Hakkında

İMO Görüntülü Görüşmeler ile Android cihazlarınızda ücretsiz görüntülü konuşma imkanını bulabilirsiniz.

İMO Görüntülü Görüşmeler Android olan tüm cep telefonu, tablet ve diğer cihazlar için kullanıma uygundur. imo.im tarafından geliştirilen bu uygulama ücretsiz olmasına rağmen reklam ve uygulama içerisi satın alma bulunmaktadır.

Uygulama ile SMS atabilmeniz, 3G, 4G veya Wi-Fi ücretsiz olarak mesaj veya arama yapabilmeniz, yüksek kaliteye sahip ses ve görüntülü olarak karşı taraf ile görüşmeniz mümkündür. Görüşme sırasında siz kendinizi ve karşı tarafta bulunan kişinin görüntüsünü aynı anda ekran da görerek sesli olarak görüşebilirsiniz.

Ayrıca uygulama içerisinde grup sohbet oluşturabilme, grup içerisine mesaj, görüntü, resim paylaşma, smiley desteği, resim video paylaşma özellikleri de bulunmaktadır.

Uygulama mesaj hakkı sınırlı ve araması düşük olanlar için tercih edilecek bir Android uygulamasıdır. 3G, 4G veya Wi-Fi ile İMO Görüntülü Görüşmeler ile ücretsiz mesajlaşabilir veya sesli konuşma özelliğini kullanarak mesaj ve konuşmadan tasarruf sağlayabilir mesaj ve konuşma süreniz yetmediğinde bu uygulama ile mesajlaşma veya konuşmaya devam edebilirsiniz.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.
İMO Görüntülü Görüşmeler APK 9.8.000000009341

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.