İMO Görüntülü Görüşmeler APK Eski Sürüm İndir

İMO Görüntülü Görüşmeler Android uygulaması için APK olarak, Android cep telefonu veya tabletiniz için indirin.

İMO Görüntülü Görüşmeler APK Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndirYayın TarihiBoyut
İMO Görüntülü Görüşmeler APK 9.8.000000009341 İndirAralık 20177.3 MB
İMO Görüntülü Görüşmeler APK 9.8.000000010951 İndirAralık 20187.3 MB
İMO Görüntülü Görüşmeler APK 2022.06.2051 İndirTemmuz 202241.3 MB

İMO Görüntülü Görüşmeler APK Hakkında

İMO Görüntülü Görüşmeler ile Android cihazlarınızda ücretsiz görüntülü konuşma imkanını bulabilirsiniz.

İMO Görüntülü Görüşmeler Android olan tüm cep telefonu, tablet ve diğer cihazlar için kullanıma uygundur. imo.im tarafından geliştirilen bu uygulama ücretsiz olmasına rağmen reklam ve uygulama içerisi satın alma bulunmaktadır.

Uygulama ile SMS atabilmeniz, 3G, 4G veya Wi-Fi ücretsiz olarak mesaj veya arama yapabilmeniz, yüksek kaliteye sahip ses ve görüntülü olarak karşı taraf ile görüşmeniz mümkündür. Görüşme sırasında siz kendinizi ve karşı tarafta bulunan kişinin görüntüsünü aynı anda ekran da görerek sesli olarak görüşebilirsiniz.

Ayrıca uygulama içerisinde grup sohbet oluşturabilme, grup içerisine mesaj, görüntü, resim paylaşma, smiley desteği, resim video paylaşma özellikleri de bulunmaktadır.

Uygulama mesaj hakkı sınırlı ve araması düşük olanlar için tercih edilecek bir Android uygulamasıdır. 3G, 4G veya Wi-Fi ile İMO Görüntülü Görüşmeler ile ücretsiz mesajlaşabilir veya sesli konuşma özelliğini kullanarak mesaj ve konuşmadan tasarruf sağlayabilir mesaj ve konuşma süreniz yetmediğinde bu uygulama ile mesajlaşma veya konuşmaya devam edebilirsiniz.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Sürüm Görüntüleri

İMO Görüntülü Görüşmeler APK 9.8.000000009341
İMO Görüntülü Görüşmeler APK 2022.06.2051

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Yorum Yazın

Yazılımın eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.