Yorum Yazın

InnoExtractor, sıkıştırma ve sıkıştırılmış olan dosyaları açma programın eski sürümünü bilgisayarınıza indirerek Windows işletim sisteminin tümünde eski sürümü kullanın.

InnoExtractor Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
InnoExtractor 5.2.2.187 İndir Ocak 2016 2.5 MB.
InnoExtractor 5.3.0.190 İndir Eylül 2018 2.5 MB.

InnoExtractor Hakkında

Bu program Havysoft tarafından hazırlanan tamamen ücretsiz full özellikli klasör, dosya veya bütün klasör veya dosyaları sıkıştırma, sıkıştırılmış olan verileri açma programıdır.

Program içerisinde “Open” menüsü kullanarak sıkıştırılmış olan veriyi direk olarak açabilir, programı içerisine sıkıştırmak istediğiniz verileri veya verileri sürekle bırak işlemi ile bir listede toplayabilir ve listeyi tamamladığınızda aynı anda tek dosyası birleştirerek sıkıştırabilirsiniz.

İstediğiniz klasör, klasör bütünü, dosya veya dosya bütünü olan veriyi parça, parça bölerek sıkıştırabilirsiniz. Parça, parça bölme işlemi özellikle çok yüksek boyuta sahip olan veriler için idealdir. Bu şekilde USB bellek olsun diğer sürücüler olsun parçalayarak böldüğünüzde yeterli kapasitenize göre büyük dosyaları parçalayarak sıkıştıra bileceksiniz.

Program içerisinde virüs tarama işlemi de internet üzerinden çevrim içi yapabilmeniz mümkün sıkıştırılmış verilerin güvenliğine emin değilseniz “Options” ve “Optimize Vırus Total Check” menüsü kullanarak çevrimiçi tarama tek tuşla yapabilirsiniz.

Programda İngilizce ve İspanyolca dil seçimleri vardır, ne yazık ki orijinal yazılım içerisinde Türkçe dil seçimi bulunmamaktadır lakin programın kullanımını sürekle bırak özelliği ile menüleri basit olmasından dolayı rahatlıkla veri sıkıştırma ve açma işleminizi bilgisayarda yapabileceksiniz.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.
InnoExtractor 5.2.2.187
InnoExtractor 5.3.0.190

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.