Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 58 saniye

Yorum Yazın.

InnoExtractor, sıkıştırma ve sıkıştırılmış olan dosyaları açma programın eski sürümünü bilgisayarınıza indirerek Windows işletim sisteminin tümünde eski sürümü kullanın.

InnoExtractor Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndirYayın TarihiBoyut
InnoExtractor 5.2.2.187 İndirOcak 20162.5 MB.
InnoExtractor 5.3.0.190 İndirEylül 20182.5 MB.

InnoExtractor Hakkında

Bu program Havysoft tarafından hazırlanan tamamen ücretsiz full özellikli klasör, dosya veya bütün klasör veya dosyaları sıkıştırma, sıkıştırılmış olan verileri açma programıdır.

Program içerisinde “Open” menüsü kullanarak sıkıştırılmış olan veriyi direk olarak açabilir, programı içerisine sıkıştırmak istediğiniz verileri veya verileri sürekle bırak işlemi ile bir listede toplayabilir ve listeyi tamamladığınızda aynı anda tek dosyası birleştirerek sıkıştırabilirsiniz.

İstediğiniz klasör, klasör bütünü, dosya veya dosya bütünü olan veriyi parça, parça bölerek sıkıştırabilirsiniz. Parça, parça bölme işlemi özellikle çok yüksek boyuta sahip olan veriler için idealdir. Bu şekilde USB bellek olsun diğer sürücüler olsun parçalayarak böldüğünüzde yeterli kapasitenize göre büyük dosyaları parçalayarak sıkıştıra bileceksiniz.

Program içerisinde virüs tarama işlemi de internet üzerinden çevrim içi yapabilmeniz mümkün sıkıştırılmış verilerin güvenliğine emin değilseniz “Options” ve “Optimize Vırus Total Check” menüsü kullanarak çevrimiçi tarama tek tuşla yapabilirsiniz.

Programda İngilizce ve İspanyolca dil seçimleri vardır, ne yazık ki orijinal yazılım içerisinde Türkçe dil seçimi bulunmamaktadır lakin programın kullanımını sürekle bırak özelliği ile menüleri basit olmasından dolayı rahatlıkla veri sıkıştırma ve açma işleminizi bilgisayarda yapabileceksiniz.

İndirdiğiniz eski sürümlerin birçoğunu sitenin kendi sunucundan indirmektesiniz. Site sunucusundan indirme yapıldığından indirme bitene kadar internet tarayıcısını ve sayfayı kapatmayınız!
InnoExtractor 5.2.2.187
InnoExtractor 5.3.0.190

Yorum Yazın.

Bu eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz... İyi yönleri, kötü yönleri neler? Soru veya sorun bildirebilirsiniz.