Tahmini Okuma Süresi: 2 dakika, 1 saniye

Yorum Yazın - 9 Yorum Var.

Instagram APK ile Android cihazınızda iletişim kurabilir, foto ve bildiklerinizi paylaşabilirsiniz.

Instagram APK Eski Sürümleri

 

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Instagram APK 1.0.1 İndir Bilinmiyor 12.5 MB.
Instagram APK 7.19.0 İndir Bilinmiyor 15.9 MB.
Instagram APK 10.18.0 İndir Bilinmiyor 28.2 MB.
Instagram APK 16.0.0.5.90 İndir Bilinmiyor 27.5 MB.
Instagram APK 24.0.0.12.201 İndir Bilinmiyor 28.1 MB.
Instagram APK 28.0.0.0.8 İndir Aralık 2017 30.5 MB.
Instagram APK 50.0.0.18.119 İndir Haziran 2018 27.4 MB.
Instagram APK 93.1.0.19.102 İndir Mayıs 2019 34.3 MB.
Instagram APK 106.0.0.24.118 İndir Ağustos 2019 35.2 MB.
Instagram APK 110.0.0.16.119 İndir Eylül 2019 29.4 MB.

Instagram APK Hakkında

Instagram Anroid cihaz üzerinden fotoğraf paylaşmanıza yarayan ücretsiz resim paylaşma yazılımıdır. Çıktığı günden bugüne kadar büyük ilgi gören Instagram hızlı bir şekilde kullanıcıları da artmaktadır.

Özellikle fotoğraf paylaşmasını seven ülkemiz insanı Instagram Android uygulamasına baya bir talep gösterdiğiniz söyleyebiliriz. Instagram üzerinden fotoğraflarınızı yüksek kalitede paylaşabilir, diğer kullanıcılar fotoğraflarını beğenebilir veya fotoğraflarınıza yorum yapabilir. Bu şekilde paylaşmış olduğunuz fotoğrafın ne kadar beğeni aldığını ya da beğenilmediğini, fotoğraf ile alakalı gelen yorumları okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Paylaşılan bu fotoğraflar kişisel fotoğraflar, aile fotoğrafları, sevginizin fotoğrafı, doğa fotoğrafı olabilir bu sizin ilgi alanınız ile alakalı olup istediğiniz fotoğrafı paylaşabiliyorsunuz. Özellikle günümüzde Instagram ticari amaçla da yaygın olarak kullanılmaya başladı mesela çanta satan birisi, el işi ören bir ev hanımı gibi.

Site içerisinde Instagram için eski sürümleri bulabilirsiniz. İstediğiniz sürümü sayfa üzerinde dokunarak cihazınıza indirebilir ve kullanabilirsiniz. Burada yer alan eski sürümler APK uzantılı olup sadece Android cihazlarda çalışmak üzere hazırlanmış sürümlerdir. Instagram ilk çıkan ve en eski sürümü Instagram 1.0.1 eski versiyonu olup günümüze kadar birçok versiyonu kullanıma sunulmuştur.

Instagram APK 1.0.1
Instagram APK 7.19.0
Instagram APK 10.18.0
Instagram APK 28.0.0.0.8
Instagram APK 106.0.0.24.118
Instagram APK 110.0.0.16.119

Yorum Yazın.

Bu eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz... İyi yönleri, kötü yönleri neler? Soru veya sorun bildirebilirsiniz.

 • Daha önce ki duyurumuzda sizlere site sunucusundan indirme yapacağınızı duyurmuştuk.

  Önceki düzenlemenizde popüler indirmeleri site sunucusundan yaparken, diğer az indirmeleri yandex disk üzerinden yapabilecek şekilde istediğiniz üzere güncelleme yapmıştık. Bu indirmeler için de eskisurumu.com sunucusundan hızlı ve daha güvenli bir şekilde indirmek istediğinizi bizlere bildirdiniz.

  Instagram’ın tüm eski sürümleri yandex disk (yadi.sk)’ten değil sunucumuzdan indirmeniz için sunucuya yüklenmiştir. Bu şekilde indirme hızınız yüksek olacak ve kısıtlama ile karşılaşmadan indirme yapabileceksiniz.

  13 Ağustos 2019 tarihinden itibaren böyle bir karar almayı sizlerin daha iyi hizmet alabilmesi için uygun gördük. Eskisurum.com adresinden Instagram eski sürümleri indirme bundan böyle kısıtlama olmadan, ücretsiz ve hızlı olacaktır. Sizlere hizmet için sürekli çalışıyoruz, nadiren de olsa indirme veya kurulum sırasında sorun yaşayan ziyaretçiler buradan bildirebilirler, duyuru okuduğunuz için teşekkür ederiz.

 • Instagram eski sürüm indirme işlemleri önceden indirme sitelerinden indirmeniz için link adresi veriyordu. İndirme sitelerinde günlük limitten dolayı, sonradan gelen ziyaretçiler istediği eski sürümü indiremedikleri gözlemlenmiştir.

  Hizmette aksama olmaması için artık popüler instagram eski sürümlerini site sunucusundan sınırsız ve daha hızlı indirebilirsiniz. Sunucudan indirme yapıldığında indirdiğiniz eski sürümü doğru ve tam indirmek için indirme bitine kadar sayfayı ve tarayıcı kapatmamalısınız! Siz ziyaretçilerimiz için hizmette sınır tanımıyoruz. İndirmede sorun yaşayan site kullanıcıları buradan sorunu bildirebilirler.

 • instagramı eski sürüme geri döndürmek istiyorum nasıl yapmalıyım yardımcı olurmusunuz lütfen

  • Meltem Hanım merhaba, Instagram için eski sürüme tekrar dönmeniz için güncel olan / var olan Instagram sürümünü silmeli ve sayfada hangi sürümü yüklemek istiyorsanız o sürümü indirerek .apk dosyasını Android işletim sistemine yüklemelisiniz.

   Daha önceden genel olarak eski sürüme nasıl dönüleceği hakkında sitede yazı yazıldı. Dilerseniz sitede “Eski Sürüme Geri Nasıl Dönülür?” sayfasını ziyaret ederek daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz.

 • LG G2 telefonda güncelleme sonrası açılmadı instagram. Mayıs ayı app yükledim sayfanızdan sorunsuz çalıştı teşekkürler elinize sağlık.

 • sayfada yer alan 50.0.0.18.119 eski sürümünü indirin sorunsuz ve kolaylıkla eski sürüme döndürebiliyorsunuz.

  • Teşşekür Hilal Hanım, sitede yer alan tüm instagram eski sürümleri denenerek, zararlı yazılımlardan test edilerek site içerisinde indirilmeye sunulmaktadır. İstediğiniz eski sürümü indirerek kullanabilirsiniz. Sizin hoşunuza Instagram APK 50.0.0.18.119 gitmiş olabilir, hepsi eski sürüm ve çalışır halde .apk dosyalarıdır. Sorusu olanlar üst tarafta yorumlar alanından bizlere sorularını istediğini saat’le sorabilirler.

 • yararlı bir paylaşım olmuş instagram eski sürümünü arıyordum bir çok sürüm paylaşmışınız teşekkürler.