Yorum Yazın - 2 Yorum Var

Instagram için düşük özelliklere sahip telefonlar için hazırlanmış Lite uygulamasıdır. Normal Instagram çalıştırmada sırasında yavaşlık ya da cep telefonunu karşılamıyorsa Instagram Lite APK düşük sürümü kullanabilirsiniz.

Instagram Lite APK Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Instagram Lite APK 23.0.0.26.99 İndir Ocak 2019 606 KB.
Instagram Lite APK 39.0.0.1.98 İndir Nisan 2019 636 KB.
Instagram Lite APK 48.1.0.0.65 İndir Mayıs 2019 1.5 MB.
Instagram Lite APK 232.0.0.5.117 İndir Ocak 2021 1.9 MB.

Instagram Lite APK Hakkında

Instagram’ın düşük telefonlar için hazırlamış olduğunuz Android yazılımıdır. Lite ile daha hızlı Instagram deneyimi yaşabilirsiniz.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Instagram Lite APK 48.1.0.0.65
Instagram Lite APK 232.0.0.5.117

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.

2 Yorum Var “Instagram Lite APK Eski Sürüm İndir”

    1. Selam Faik Bey, siteden nasıl indirme yapacağınızı buradan görebilirsiniz.

      İstediğiniz sürümün üzerine dokunarak mobil cihazınıza indiriyor ve cep telefonunuzda apk kurulumuna onay veriyorsunuz.