Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 37 saniye

Yorum Yazın.

Internet Download Accelerator (DAP), internet üzerinden indirmeleri hızlandırma programını indirerek Windows işletim sisteminizde kullanabilirsiniz.

Internet Download Accelerator (DAP) Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndirYayın TarihiBoyut
Internet Download Accelerator (DAP) 5.3.9.6 İndirMayıs 20021.6 MB.

Internet Download Accelerator Hakkında

Internet Download Accelerator popüler bir internet indirme hızlandırıcısı programı olup WestByte Software tarafından yapılan eskilerdendir.

Bu program size internet indirme hızının yanında aynı zamanda kalan indirmeden devam etme, kesinti sırasında devam etme, ani sistem kapanmalarında kaldığı yerden indirmeye devam etme, indirme durdurma ve devam etme, url ekleyerek indirme sağlama, sadece kendi içerisinde indirme, indirme sıralaması, indirme hız değiştirme gibi özellikleri de sağlamaktadır.

Eğer indirme sırasında yavaşlıktan şikayet eden bilgisayar kullanıcı iseniz eski sürüm Internet Download Accelerator Windows için yükleyerek indirmenizi eski bilgisayar dahi olsa hızlandırabilirsiniz. Program kurulduğu andan itibaren indirmeye daha fazla işlemci ve ram bellek ayırarak indirme hızınızı artıracaktır. Programın çalışma mantığı da bu şekildedir.

Popüler internet tarayıcıları ile entegre olarak çalışmaktadır. Program çalıştığı müddetçe internet tarayıcınızdan indirmeyi başlatığınız anda Internet Download Accelerator içerisine çekerek indirmeyi üstlenir ve indirlen bağlantının hızlanmasına yardımcı olur. Siz sadece programı kurar ve inmesini beklersiniz. Bu kadar basit işleve sahip bir programdır. Programın kısa ismi ise DAP yani Download Accelerator Plus kısaltılmış baş harfleridir.

İndirdiğiniz eski sürümlerin birçoğunu sitenin kendi sunucundan indirmektesiniz. Site sunucusundan indirme yapıldığından indirme bitene kadar internet tarayıcısını ve sayfayı kapatmayınız!
Internet Download Accelerator (DAP) 5.3.9.6

Yorum Yazın.

Bu eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz... İyi yönleri, kötü yönleri neler? Soru veya sorun bildirebilirsiniz.