Yorum Yazın

Internet Download Accelerator (IDA), internet üzerinden indirmeleri hızlandırma programını indirerek Windows işletim sisteminizde kullanabilirsiniz.

Internet Download Accelerator (IDA) Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Internet Download Accelerator (IDA) 5.3.9.6 İndir Mayıs 2002 1.7 MB.
Internet Download Accelerator (IDA) 6.19.4.1649 İndir Eylül 2019 6.8 MB.

Internet Download Accelerator (IDA) Hakkında

Internet Download Accelerator popüler bir internet indirme hızlandırıcısı programı olup WestByte Software tarafından yapılan eskilerdendir.

Bu program size internet indirme hızının yanında aynı zamanda kalan indirmeden devam etme, kesinti sırasında devam etme, ani sistem kapanmalarında kaldığı yerden indirmeye devam etme, indirme durdurma ve devam etme, url ekleyerek indirme sağlama, sadece kendi içerisinde indirme, indirme sıralaması, indirme hız değiştirme gibi özellikleri de sağlamaktadır.

Eğer indirme sırasında yavaşlıktan şikayet eden bilgisayar kullanıcı iseniz eski sürüm Internet Download Accelerator Windows için yükleyerek indirmenizi eski bilgisayar dahi olsa hızlandırabilirsiniz. Program kurulduğu andan itibaren indirmeye daha fazla işlemci ve ram bellek ayırarak indirme hızınızı artıracaktır. Programın çalışma mantığı da bu şekildedir.

Popüler internet tarayıcıları ile entegre olarak çalışmaktadır. Program çalıştığı müddetçe internet tarayıcınızdan indirmeyi başlatığınız anda Internet Download Accelerator içerisine çekerek indirmeyi üstlenir ve indirlen bağlantının hızlanmasına yardımcı olur. Siz sadece programı kurar ve inmesini beklersiniz. Bu kadar basit işleve sahip bir programdır. Programın kısa ismi ise İDA yani Download Accelerator Plus kısaltılmış baş harfleridir.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.
Internet Download Accelerator (IDA) 5.3.9.6
Internet Download Accelerator (IDA) 6.19.4.1649

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.