Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 35 saniye

Yorum Yazın.

Popüler internet indirme yazılımı olan Internet Download Manager IDM eski sürümlerini hemen indirebilirsiniz.

Internet Download Manager IDM Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Internet Download Manager 5.08 İndir Ocak 2007 2.1 MB.
Internet Download Manager 6.072 İndir Temmuz 2011 4.2 MB.
Internet Download Manager 6.29.2 İndir Ekim 2017 6.8 MB.

Internet Download Manager IDM Hakkında

Internet Download Manager kısa adı ile IDM internet üzerinden indirilen verilerin daha hızlı inmesini sağlayan indirme yöneticisi programıdır. Tonec Inc tarafından geliştirilen IDM deneme sürüm programdır.

Internet Download Manager ile yapılan indirmeler yarıda kalmaz herhangi bir internet kesintisinde ya da bilgisayar ile elektrik bağlantısınız kesilmesi durumunda kalan indirmeden kaldığını yerden devam edebilirsiniz. Bu da önceden indirmiş olduğunuz verileri tekrar indirmeye gerek kalmadan zaman kazanmanızı sağlayacaktır.

İDM internet tarayıcıları ile birlikte çalışır popüler internet tarayıcılarından Internet Explorer, Mozilla Firefox, Opera ile uyumludur. Bu internet tarayıcılardan indirmeleri otomatik olarak algılar ve hızla indirmeye başlayabilirsiniz.

Türkçe dil desteği, arşiv dosyalarının içerisine ön izleme yapabilme ve virüs koruma sistemine de sahiptir. IDM ile indirmeler virüs koruma desteğine sahip olmasına rağmen yine de Internet Download Manager indirmelerini çalıştırmadan önce bir virüs programı ile test ederek çalıştırmanızı tavsiye ediyoruz.

Programda aynı anda birden çok indirme yapabilir istediğiniz indirme hızını artırabilir indirme arasında hız ayarlaması IDM ile yapabilirsiniz. Bilgisayarınızı açık bırakın onlarca indirmeyi aynı hızla isterseniz yapın bilgisayarınızın açık kaldığı müddetçe program indirme yapacaktır.

Internet Download Manager 6.072 Eski Sürüm Görünümü

Yorum Yazın.

Bu eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz... İyi yönleri, kötü yönleri neler? Soru veya sorun bildirebilirsiniz.