Internet Download Manager IDM Eski Sürüm İndir

Popüler internet indirme yazılımıdır. Kalan indirmelere IDM ile devam edebilirsiniz.

Internet Download Manager IDM Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Internet Download Manager 5.08 İndir Ocak 2007 2.2 MB
Internet Download Manager 6.072 İndir Temmuz 2011 4.2 MB
Internet Download Manager 6.29.2 İndir Ekim 2017 6.8 MB
Internet Download Manager 6.35 İndir Eylül 2019 7.6 MB
Internet Download Manager IDM 6.35 Build 18 İndir Aralık 2019 7.9 MB
Internet Download Manager IDM 6.36 Build 3 İndir Ocak 2019 8.3 MB
Internet Download Manager IDM 6.37 Build 3 Beta İndir Şubat 2020 9.5 MB
Internet Download Manager IDM 6.39.3.1 İndir Ekim 2021 10 MB

Internet Download Manager IDM Hakkında

Internet Download Manager kısa adı ile IDM internet üzerinden indirilen verilerin daha hızlı inmesini sağlayan indirme yöneticisi programıdır. Tonec Inc tarafından geliştirilen IDM deneme sürüm programdır.

Reklam Alanı

Internet Download Manager ile yapılan indirmeler yarıda kalmaz herhangi bir internet kesintisinde ya da bilgisayar ile elektrik bağlantısınız kesilmesi durumunda kalan indirmeden kaldığını yerden devam edebilirsiniz. Bu da önceden indirmiş olduğunuz verileri tekrar indirmeye gerek kalmadan zaman kazanmanızı sağlayacaktır.

İDM internet tarayıcıları ile birlikte çalışır popüler internet tarayıcılarından Internet Explorer, Mozilla Firefox, Opera ile uyumludur. Bu internet tarayıcılardan indirmeleri otomatik olarak algılar ve hızla indirmeye başlayabilirsiniz.

Türkçe dil desteği, arşiv dosyalarının içerisine ön izleme yapabilme ve virüs koruma sistemine de sahiptir. IDM ile indirmeler virüs koruma desteğine sahip olmasına rağmen yine de Internet Download Manager indirmelerini çalıştırmadan önce bir virüs programı ile test ederek çalıştırmanızı tavsiye ediyoruz.

Programda aynı anda birden çok indirme yapabilir istediğiniz indirme hızını artırabilir indirme arasında hız ayarlaması IDM ile yapabilirsiniz. Bilgisayarınızı açık bırakın onlarca indirmeyi aynı hızla isterseniz yapın bilgisayarınızın açık kaldığı müddetçe program indirme yapacaktır.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Sürüm Görüntüleri

Internet Download Manager 6.072
Internet Download Manager 6.35
Internet Download Manager IDM 6.35 Build 18
Internet Download Manager IDM 6.36
Internet Download Manager IDM 6.37 Build 3 Beta
Internet Download Manager IDM 6.39.3.1

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

 • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
 • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
 • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
 • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
 • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Reklam Alanı

Yorum Yazın

Yazılımın eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum yazabilir veya soru sorabilirsiniz.

2 Yorum

 1. Şükrü Maraklı 13 Haziran 2023

  Verdiğiniz bilgiler için teşekkürler.

  1. Moderatör 2 Temmuz 2023

   Selam Şükrü Bey görüşünüzü paylaştığınız için teşekkür ederiz.