Yorum Yazın

IObit Malware Fighter eski sürümünü bilgisayarınıza indirerek zararlı yazılımlardan kurtulabilir onları tek tuşla bilgisayarınızda temizleyebilirsiniz.

IObit Malware Fighter Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
IObit Malware Fighter 6.0.2.4950 İndir Mayıs 2018 39.2 MB.
IObit Malware Fighter 7.7.0.5872 İndir Mayıs 2020 61 MB.

IObit Malware Fighter Hakkında

IObit Malware Fighter, IObit. tarafından 2005 senesinden bu yana kullanıcıların kullanıma sunulan ücretsiz zararlı yazılımları temizleme ve bunlardan korunma programıdır.

Bu yazılım ile bilgisayarınıza bulaşmış veya gizlenmiş olan malware, spyware, adware, keyloggers, trojans, bots gibi zararlı yazılımları bularak temizleyebilir bu tehlikelerden ücretsiz olarak uzak durabilirsiniz.

Türkçe dâhil olmak üzere birçok dili destekleyen bu yazılım bilgisayarınız Türkçe ise ilk kurulum sırasında kurulum ve çalıştırma Türkçe olacaktır. Dilerseniz diller seçiminden diğer dilleri de seçebilme imkânınız vardır.

Zararlı yazılımlarında yanında güncel olmayan programların güncellemesini de yapabilir, tümünü düzenle menüsünü kullanarak bilgisayarınızda bulunan tüm açıkları kapatabilir, bilgisayarınızda bulunan tüm sürücüleri taratarak geniş bir tarama imkânı bulabilir, fidye yazılım, tarayıcı koruma, ağ koruma, başlangıç koruması başlangıçta yerleşen istenmeye yazılımlar ve tarayıcı girişlerini güvenliğini sağlayabilir.

Kamera, USB koruması, indirme koruması, DNS koruması, tarayıcınız için eklenti ve araç çubuğu korumasını etkinleştirebilir ve güvenliğini sağlayabilir, gezinme ve reklâm korumasını sağlayabilir, detaylı olarak program içerisinde log dosyası ile yapılan eylemlerini inceleyebilirsiniz. Özelliklerden de anlayacağınız üzere gerek bilgisayar gerekse internet zararlı yazılım koruma için gerekli bir program olduğunu anlayabilirsiniz.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.
IObit Malware Fighter 6.0.2.4950
IObit Malware Fighter 7.7.0.5872

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.