IObit Malware Fighter Eski Sürüm İndir

IObit Malware Fighter eski sürümünü bilgisayarınıza indirerek zararlı yazılımlardan kurtulabilir onları tek tuşla bilgisayarınızda temizleyebilirsiniz.

IObit Malware Fighter Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
IObit Malware Fighter 7.7.0.5872 İndir Mayıs 2020 61 MB

IObit Malware Fighter Hakkında

IObit Malware Fighter, IObit. tarafından 2005 senesinden bu yana kullanıcıların kullanıma sunulan ücretsiz zararlı yazılımları temizleme ve bunlardan korunma programıdır.

Reklam Alanı

Bu yazılım ile bilgisayarınıza bulaşmış veya gizlenmiş olan malware, spyware, adware, keyloggers, trojans, bots gibi zararlı yazılımları bularak temizleyebilir bu tehlikelerden ücretsiz olarak uzak durabilirsiniz.

Türkçe dâhil olmak üzere birçok dili destekleyen bu yazılım bilgisayarınız Türkçe ise ilk kurulum sırasında kurulum ve çalıştırma Türkçe olacaktır. Dilerseniz diller seçiminden diğer dilleri de seçebilme imkânınız vardır.

Zararlı yazılımlarında yanında güncel olmayan programların güncellemesini de yapabilir, tümünü düzenle menüsünü kullanarak bilgisayarınızda bulunan tüm açıkları kapatabilir, bilgisayarınızda bulunan tüm sürücüleri taratarak geniş bir tarama imkânı bulabilir, fidye yazılım, tarayıcı koruma, ağ koruma, başlangıç koruması başlangıçta yerleşen istenmeye yazılımlar ve tarayıcı girişlerini güvenliğini sağlayabilir.

Kamera, USB koruması, indirme koruması, DNS koruması, tarayıcınız için eklenti ve araç çubuğu korumasını etkinleştirebilir ve güvenliğini sağlayabilir, gezinme ve reklâm korumasını sağlayabilir, detaylı olarak program içerisinde log dosyası ile yapılan eylemlerini inceleyebilirsiniz. Özelliklerden de anlayacağınız üzere gerek bilgisayar gerekse internet zararlı yazılım koruma için gerekli bir program olduğunu anlayabilirsiniz.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Sürüm Görüntüleri

IObit Malware Fighter 7.7.0.5872

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Kategori: Windows Etiket:
Reklam Alanı

Yorum Yazın

Yazılımın eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum yazabilir veya soru sorabilirsiniz.