IObit Software Updater Eski Sürüm İndir

IObit Software Updater ile tekbir programdan programlarınızı güncelleyebilir, güncel sürümlerini indirerek güncel hale getirebilirsiniz.

IObit Software Updater Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
IObit Software Updater 1.1 İndir Mart 2019 10 MB
IObit Software Updater 2.1.0.2663 İndir Ağustos 2019 11 MB

IObit Software Updater Hakkında

IObit Software Updater, IObit tarafından yazılmış ücretsiz bilgisayarınızda bulunan programların güncelliğini ve tek hareket ile güncellemenizi sağlayan Windows yazılımıdır. Bilgisayarda bulunan programların güncel olmasını istiyor ve bunu tek programda kontrol etmek, güncellemek istiyorsanız IObit Software Updater programı denemekte fayda var.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Sürüm Görüntüleri

IObit Software Updater 1.1
IObit Software Updater 2.1.0.2663

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Kategori: Windows Etiket:

Yorum Yazın

Yazılımın eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum yazabilir veya soru sorabilirsiniz.