IObit Unlocker Eski Sürüm İndir

IObit Unlocker yazılımınını sayfa içerisinde bularak Windows Tüm işletim sisteminde kullanabilirsiniz. Windows 32 ve 64 bit uyumlu IObit Unlocker kurulumlarını indirin.

IObit Unlocker Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
IObit Unlocker 1.1.2.1 İndir Mayıs 2018 2.3 MB
IObit Unlocker 1.2.0.3 İndir Mayıs 2022 2.3 MB

IObit Unlocker Hakkında

IObit tarafından yazılan silinmeyen silinmede zorluk çekilen dosya ve klasörleri zorla silen ücretsiz Windows yazılımıdır. Programda yapmanız gereken silmeden zorluk çektiğiniz dosya veya klasör üzerinden sağ tuş ve gelen menüden IObit Unlocker emrini vermenizi bilgisayara yeterlidir.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Sürüm Görüntüleri

IObit Unlocker 1.1.2.1
IObit Unlocker 1.2.0.3

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

 • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
 • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
 • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
 • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
 • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Kategori: Windows Etiket:

Yorum Yazın

Yazılımın eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum yazabilir veya soru sorabilirsiniz.

2 Yorum

 1. Sinan Pekmezci 6 Haziran 2022

  Dosyayı ekleyerek kilidi aç ve sil yaparak silinmeyen dosyaları silebilirsiniz.

  1. Moderatör 6 Haziran 2022

   Selam Sinan Bey ek olarak adını değiştirebilir ve başka bir yere taşıma yapabilirsiniz.