Yorum Yazın

Ücretsiz olan IP Camera Viewer eski sürümünü site içerisinde bularak Windows 10 da dâhil olmak üzere her iki bit (32 bit ve 64 bit) için eski sürümünü indirerek kullanabilirsiniz.

IP Camera Viewer Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
IP Camera Viewer 4.07 İndir Ekim 2018 19.2 MB.
IP Camera Viewer 4.09 İndir Ocak 2020 19.3 MB.

IP Camera Viewer Hakkında

IP Camera Viewer, DeskShare Incorporated tarafından geliştirilen IP kameranızı veya web kameranızı bağlayarak güvenlik sistemi oluşturabileceğiniz ücretsiz Windows uyumlu programdır.

Toplamda 4 adet kamera yönetebilir, Axis, Canon, D-Link, Foscam, Panasonic, Mobotix, Pixord, Sony, Toshiba, Vivotek ve diğerleri toplamda 2200’e kadar birçok kameraya uyumlu olarak çalışır, sitede aksi belirtilmedikçe (4.07 eski sürümü olabilir) Windows 32 bit ve 64 bit için tek dosya indirilerek kurulabilir, zoom (büyütme) özelliği vardır, JPEG, MJPEG, MPEG-4 ve H.264 formatlarında kayıt yapılabilir, kamera ayarları içe veya ayar dışa aktarılabilir, ses kaydı kameranızda varsa yapabilir. Özellikle güvenlik ekipmanlarının pahalı olduğunu düşünüldüğünde bilgisayar ve web kamerası, ip kamerası ile güvenlik sisteminizi uygun fiyata getirme için yeterli olabilir.

Program birçok dilde kullanabilir. Ne yazık ki Türkçe dil seçimi yok. Menülerin kullanımı basittir.

Bu programı kullanabilmeniz için bilgisayarınızda önceden .NET Framework 4 kurulu olması gerekmektedir. Eski sürümü indirerek kurma yaptığınızda kurmanızı isteyecektir. .NET Framework 4 kurulu olmadan çalışmaz. Site içerisinde daha önce kurmak isterseniz .NET Framework Eski Sürümünü sayfasına giderek .NET Framework 4.5.2 eski sürümünü indirerek kurabilirsiniz.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.
IP Camera Viewer 4.07
IP Camera Viewer 4.09

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.