IrfanView Eski Sürüm İndir

Resim görüntüleme ve resim düzenleme programı olan IrfanView 32 bit ve 64 bit için indirebilirsiniz.

IrfanView Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
IrfanView 4.5.0.0 (32 Bit) İndir Ekim 2017 2.2 MB
IrfanView 4.5.0.0 (64 Bit) İndir Ekim 2017 3.1 MB
IrfanView 4.5.1.0 (32 Bit) İndir Şubat 2018 2.2 MB
IrfanView 4.5.1.0 (64 Bit) İndir Şubat 2018 3.1 MB

IrfanView Hakkında

IrfanView birçok resim uzantısını başarılı ve hızlı bir şekilde açan resimler üzerinden düzenleme yapabileceğiniz irfan skiljan tarafından bilgisayar kullanıcıların kullanımına sunulan ücretsiz Windows programıdır.

Program içerisinde resim görüntüleme ve düzenlemenin yanı sıra büyük boyutta olan resimleri hızlı bir şekilde açabilir, birçok resim görüntüleme programların açamadığı resim dosyalarını açabilir, resim kesme, resimler arasında uzantı dönüştürme bu özellikle resimlerin kullanabilir yani kapladığı boyu alanı düşürebilir, yeniden resmim veya resimlerinizi boyutlandıra bilirsiniz.

Programda içerisinde İngilizce ve Almanca dillerden istediğini seçebiliyorsunuz. Ne yazık ki programı Türkçe dil seçimi kolay. Kullanımı kolay olduğundan Türkçe dil istediğiniz pek olacağını sanmıyoruz. Almanca zor olabilir hiç dil seçimin değiştirmeden İngilizce olanını kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Sitede 32 bit kullanıcıları için Windows 32 bit eski sürümü ile Windows 64 bit kullanıcıları için 64 bit için ayrı, ayrı indirme seçeneği verildi. İstediğiniz eski sürümü anında indirerek Windows işletim sisteminizde IrfanView programını çalıştırarak eski sürümü kullanabilirsiniz.

Ayrıca indirmeden önce sürüm numarasını, sürüm indirme boyutunu ve indireceğiniz sürümün yayınlanma tarihini eski tarihli olarak ay ve yıl olarak görebilmeniz sayfada mümkündür.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Sürüm Görüntüleri

IrfanView 4.5.0.0
IrfanView 4.5.1.0

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Yorum Yazın

Yazılımın eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum yazabilir veya soru sorabilirsiniz.