IsMyLcdOK (Ölü Piksel Bulma) Eski Sürüm İndir

IsMyLcdOK, bilgisayar monitör için ölü piksel test programının eski sürümü Windows için indirebilirsiniz.

IsMyLcdOK Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndirYayın TarihiBoyut
IsMyLcdOK 3.19 (64 Bit) İndirKasım 2018148 KB
IsMyLcdOK 3.19 (32 Bit) İndirKasım 201880.7 KB
IsMyLcdOK 3.21 (64 Bit) İndirOcak 2019148 KB
IsMyLcdOK 3.21 (32 Bit) İndirOcak 201981 KB

IsMyLcdOK Hakkında

IsMyLcdOK, Nenad Hrg tarafından hazırlanmış monitör için ölü piksel test programıdır. Program kurulum gerektirmez. Mantığı ise programı çalıştırdıktan sonra klavye ile program içerisinde verilen kısa yollara basarak birden fazla deneme ile ölü piksel olup, olmadığını anlayabiliyorsunuz.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Sürüm Görüntüleri

IsMyLcdOK 3.19
IsMyLcdOK 3.21

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Kategori: Windows Etiket:

Yorum Yazın

Yazılımın eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.