Yorum Yazın

ISO to USB programın Windows için eski sürümünü bilgisayarınıza indirerek eski sürüm ISO to USB bilgisayarınızda kullanabilirsiniz.

ISO to USB Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
ISO to USB 1.5 İndir Haziran 2017 1.6 MB.
ISO to USB 1.6 İndir Mart 2020 1.6 MB.

ISO to USB Hakkında

ISO to USB programı ISOTOUSB.com tarafından hazırlanmış olan .iso uzantılı dosyaları USB belleğinize yazmanızı sağlayan ücretsiz Windows yazılımıdır.

Program ile .iso kalıp dosyasının yerini belirleyerek heder USB diskinizi seçerek “Burn” yani “Yak” butonuna basmanız yeterli olacaktır. Piyasada birçok CE ve DVD yazma programı bulunmaktadır. Bu program CD ve DVD yazma / yakma programları ile alakalı değildir.

CD ve DVD yakma işlemine benzer olan ISO to USB programı USB belleğe yapmak amacı ile kullanıcılara sunmuştur.

.iso kalıp dosyalarını tek tuşla USB belleğe yazmak ve ücretsiz .iso USB belleğe yazma programı arıyorsanız ISO to USB işinizi görebilir.

Yakma işlemi FAT, FAT32, NTFS, exFAT olarak yazabilmeniz, 11 karakter olarak yazma işlemini isim verebilmeniz, Windows bootable .iso işlemini USB belleğe yapabilmeniz mümkündür.

Programı başlatmadan önce USB belleğinizi takmalı ve program içerisinde birden fazla USB bellek bilgisayarınızda kullanıyorsanız o alanda, USB cihaza yazma / yakma işlemi yapacaksanız belirlemeyi unutmamız gerekmektedir.

İşlem başlattıktan sonra işlem yüzde yüz olunca biterek size program başarılı bittiğine dair pencere görüntüsü çıkaracaktır.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.
ISO to USB 1.5
ISO to USB 1.6

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.