ISO to USB Eski Sürüm İndir

ISO to USB programın Windows için eski sürümünü bilgisayarınıza indirerek eski sürüm ISO to USB bilgisayarınızda kullanabilirsiniz.

ISO to USB Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndirYayın TarihiBoyut
ISO to USB 1.5 İndirHaziran 20171.6 MB
ISO to USB 1.6 İndirMart 20201.6 MB

ISO to USB Hakkında

ISO to USB programı ISOTOUSB.com tarafından hazırlanmış olan .iso uzantılı dosyaları USB belleğinize yazmanızı sağlayan ücretsiz Windows yazılımıdır.

Program ile .iso kalıp dosyasının yerini belirleyerek heder USB diskinizi seçerek “Burn” yani “Yak” butonuna basmanız yeterli olacaktır. Piyasada birçok CE ve DVD yazma programı bulunmaktadır. Bu program CD ve DVD yazma / yakma programları ile alakalı değildir.

CD ve DVD yakma işlemine benzer olan ISO to USB programı USB belleğe yapmak amacı ile kullanıcılara sunmuştur.

.iso kalıp dosyalarını tek tuşla USB belleğe yazmak ve ücretsiz .iso USB belleğe yazma programı arıyorsanız ISO to USB işinizi görebilir.

Yakma işlemi FAT, FAT32, NTFS, exFAT olarak yazabilmeniz, 11 karakter olarak yazma işlemini isim verebilmeniz, Windows bootable .iso işlemini USB belleğe yapabilmeniz mümkündür.

Programı başlatmadan önce USB belleğinizi takmalı ve program içerisinde birden fazla USB bellek bilgisayarınızda kullanıyorsanız o alanda, USB cihaza yazma / yakma işlemi yapacaksanız belirlemeyi unutmamız gerekmektedir.

İşlem başlattıktan sonra işlem yüzde yüz olunca biterek size program başarılı bittiğine dair pencere görüntüsü çıkaracaktır.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Sürüm Görüntüleri

ISO to USB 1.5
ISO to USB 1.6

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Yorum Yazın

Yazılımın eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.