Yorum Yazın

Medya oynatıcılardan olan jetAudio eski sürümü sizlere indirmeniz için yayınlıyoruz.

jetAudio Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
jetAudio 6.2.8.9938 Basic İndir Kasım 2016 16.8 MB.
jetAudio 8.1.7.20702 İndir Ekim 2018 29.8 MB.

jetAudio Hakkında

jetAudio, jetAudio Inc. tarafından yayılan ses ve videoları açabileceğiniz ücretsiz medya oynatıcısıdır.

Popüler ses ve video uzantıları destekleyen jetAudio skin değiştirme, online radyo çalma, ses kaydı yapabilme, kendinize özel müzik listesi oluşturma alta atarak arka planda çalıştırma gibi özelliklere sahiptir.

jetAudio ülkemizde pek bilinmemesine rağmen gerek ses açma hızı, sistemi çok az kullanması, ses kayıt kalitesi, birçok video ve ses dosyalarını desteklemesi programın piyasada bulunan birçok medya oynatıcısının daha iyi olduğunu söyleyebiliriz.

Programın içerisinde ses formatları arasında dönüştürme imkanı bulabilir, kayı etmiş olduğunuz ses dosyasını istediğiniz ses uzantısı olarak kayıt edebilir, ses ve ses kaydı için mono ve stereo ayarlamasını program içerisinde yapabilirsiniz.

Desteklediği uzantıları ise;

.WAV, .MP3 , .MP2, .WMA, .MIDI, .MID, .RMI, .KAR, .IMS, .MOD, .S3M, .XM, .IT, .OGG, .APE, .MPC, .FLAC, .SPX, .TTA ve .WV.

Site içerisinde indirmiş olduğunuz jetAudio eski sürümünün, sürüm numarası, indirme boyutunu ve yayınlanma tarihi bulabilirsiniz. İndirmek istediğiniz sürüm üzerine dokunarak indirme işlemi yapınız.

İndirdiğiniz sürüm Windows 32 bit veya 64 bit sürümlerinden aksi belirtilmediği müddetçe çalışmaktadır. İndirerek bu iki sürüm için de rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.
jetAudio 6.2.8.9938 Basic
jetAudio 8.1.7.20702

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.