jetAudio (Winamp Alternatifi) Eski Sürüm İndir

Medya oynatıcılardan olan jetAudio eski sürümü sizlere indirmeniz için yayınlıyoruz.

jetAudio Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
jetAudio 6.2.8.9938 Basic İndir Kasım 2016 16.8 MB
jetAudio 8.1.7.20702 İndir Ekim 2018 29.8 MB

jetAudio Hakkında

jetAudio, jetAudio Inc. tarafından yayılan ses ve videoları açabileceğiniz ücretsiz medya oynatıcısıdır.

Popüler ses ve video uzantıları destekleyen jetAudio skin değiştirme, online radyo çalma, ses kaydı yapabilme, kendinize özel müzik listesi oluşturma alta atarak arka planda çalıştırma gibi özelliklere sahiptir.

jetAudio ülkemizde pek bilinmemesine rağmen gerek ses açma hızı, sistemi çok az kullanması, ses kayıt kalitesi, birçok video ve ses dosyalarını desteklemesi programın piyasada bulunan birçok medya oynatıcısının daha iyi olduğunu söyleyebiliriz.

Programın içerisinde ses formatları arasında dönüştürme imkanı bulabilir, kayı etmiş olduğunuz ses dosyasını istediğiniz ses uzantısı olarak kayıt edebilir, ses ve ses kaydı için mono ve stereo ayarlamasını program içerisinde yapabilirsiniz.

Desteklediği uzantıları ise;

.WAV, .MP3 , .MP2, .WMA, .MIDI, .MID, .RMI, .KAR, .IMS, .MOD, .S3M, .XM, .IT, .OGG, .APE, .MPC, .FLAC, .SPX, .TTA ve .WV.

Site içerisinde indirmiş olduğunuz jetAudio eski sürümünün, sürüm numarası, indirme boyutunu ve yayınlanma tarihi bulabilirsiniz. İndirmek istediğiniz sürüm üzerine dokunarak indirme işlemi yapınız.

İndirdiğiniz sürüm Windows 32 bit veya 64 bit sürümlerinden aksi belirtilmediği müddetçe çalışmaktadır. İndirerek bu iki sürüm için de rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Sürüm Görüntüleri

jetAudio 6.2.8.9938 Basic
jetAudio 8.1.7.20702

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Yorum Yazın

Yazılımın eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum yazabilir veya soru sorabilirsiniz.