K-Lite Codec Pack Full Eski Sürüm İndir

K-Lite Codec Pack Full içerisinde bularak bilgisayarınıza indirerek codecleri kullanabilirsiniz.

K-Lite Codec Pack Full Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
K-Lite Codec Pack Full 14.9.0 İndir Nisan 2019 47.3 MB
K-Lite Codec Pack Full 15.4.4 İndir Nisan 2020 48.1 MB
K-Lite Codec Pack Full 15.5.0 İndir Mayıs 2020 48.2 MB

K-Lite Codec Pack Full Hakkında

Codec Guide tarafından ücretsiz olarak sunulan video codeclerinin yer aldığı paketin adıdır K-Lite Codec Pack Full ve adında da anlaşılacağı üzere full pakettir. Video açma ve video dönüştürme sırasında ihtiyaç duyacağınız tüm codecleri içermektedir.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Sürüm Görüntüleri

K-Lite Codec Pack Full 14.9.0
K-Lite Codec Pack Full 15.4.4
K-Lite Codec Pack Full 15.5.0

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Yorum Yazın

Yazılımın eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum yazabilir veya soru sorabilirsiniz.