K-Lite Codec Pack Mega Eski Sürüm İndir

K-Lite Codec Pack Full, QuickTime Codec ve BSplayer, DC-DSP filter içeren codec paketidir.

K-Lite Codec Pack Mega Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
K-Lite Codec Pack Mega 9.9.0 İndir Nisan 2013 22.6 MB
K-Lite Codec Pack Mega 10.3.0 İndir Şubat 2014 31 MB
K-Lite Codec Pack Mega 15.0.0 İndir Haziran 2019 57 MB
K-Lite Codec Pack Mega 15.5.0 İndir Mayıs 2020 58.7 MB

K-Lite Codec Pack Mega Hakkında

K-Lite Codec Pack Mega ücretsiz video ve ses codev paketinidir. Windows işletim sistemi için video ve ses açmanıza yaran bu paket K-Lite Codec Pack Full, QuickTime, BSplayer ve DC-DSP filter içerisinde yer almaktadır. Bu paketi kurduktan sonra Media Player Classic programınıda açabilirsiniz.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Sürüm Görüntüleri

K-Lite Codec Pack Mega 15.0.0
K-Lite Codec Pack Mega 15.5.0

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Yorum Yazın

Yazılımın eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.