Yorum Yazın

Kaspersky free (ücretsiz) virüsten koruma programını sayfa içerisinde bulabilirsiniz.

Kaspersky Free Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Kaspersky Free 18.0.0.405 İndir Ağustos 2017 2.1 MB.

Kaspersky Free Hakkında

Kaspersky Free adından da anlaşılacağı üzere ücretsiz virüs ve diğer zararlı yazımlardan korunma programıdır. Sizi virüs, trojan ve diğer internetten, harici belekten gelebilecek zararlı yazılımlara karşı korur. Aynı zaman da kimlik hırsızlığı için de etkili olan bu anti virüs programı anlık koruma sağlar.

Bilgisayara internet veya dışarıdan gelen veriler ile zararlı yazılım, reklâm yazılımı hatta bilgisayarınızın tamamen çökmesinde hazırlanmış uygulama ve program zarar verebilir.

Sisteminizde muhakkak bir virüs koruma programı kullanmanızı her zaman size tavsiye ediyoruz. Kaspersky Free popüler bir anti virüs programıdır. Özellikle ticari bilgisayar kullanıyorsanız ve kişisel önemli bilgileriniz bilgisayar da ise virüsten koruma programı kaçınılmaz zorunludur.

Kişisel bilgileriniz hatta banka ve diğer finans bilgilerinin birinin eline geçmesi virüs koruma programı olmayanlar da tam bir tehlike altındadırlar. Neden ücretsiz bir hizmet varken bilgisayarımızı, verilerimizi ve kişisel bilgilerimizi tehlike altına atalım!

Sayfada Kaspersky Free için eski sürüm indirme imkânı size sunulmuştur. Eski sürümü özellikle bilgisayarı yavaş eski tarz bilgisayar kullanıcılarını tavsiye etmekteyiz. Eski sürüm üzerine dokunarak bilgisayarınızda ücretsiz olarak indirebilir ve kullanabilirsiniz. Kaspersky Free için bu sayfada sürüm numarası, yayınlanma tarihi ve indirme boyutu da verilmiştir.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.
Kaspersky Free 18.0.0.405

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.