Kaspersky Free Eski Sürüm İndir

Kaspersky free (ücretsiz) virüsten koruma programını sayfa içerisinde bulabilirsiniz.

Kaspersky Free Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndirYayın TarihiBoyut
Kaspersky Free 18.0.0.405 İndirAğustos 20172.1 MB

Kaspersky Free Hakkında

Kaspersky Free adından da anlaşılacağı üzere ücretsiz virüs ve diğer zararlı yazımlardan korunma programıdır. Sizi virüs, trojan ve diğer internetten, harici belekten gelebilecek zararlı yazılımlara karşı korur. Aynı zaman da kimlik hırsızlığı için de etkili olan bu anti virüs programı anlık koruma sağlar.

Bilgisayara internet veya dışarıdan gelen veriler ile zararlı yazılım, reklâm yazılımı hatta bilgisayarınızın tamamen çökmesinde hazırlanmış uygulama ve program zarar verebilir.

Sisteminizde muhakkak bir virüs koruma programı kullanmanızı her zaman size tavsiye ediyoruz. Kaspersky Free popüler bir anti virüs programıdır. Özellikle ticari bilgisayar kullanıyorsanız ve kişisel önemli bilgileriniz bilgisayar da ise virüsten koruma programı kaçınılmaz zorunludur.

Kişisel bilgileriniz hatta banka ve diğer finans bilgilerinin birinin eline geçmesi virüs koruma programı olmayanlar da tam bir tehlike altındadırlar. Neden ücretsiz bir hizmet varken bilgisayarımızı, verilerimizi ve kişisel bilgilerimizi tehlike altına atalım!

Sayfada Kaspersky Free için eski sürüm indirme imkânı size sunulmuştur. Eski sürümü özellikle bilgisayarı yavaş eski tarz bilgisayar kullanıcılarını tavsiye etmekteyiz. Eski sürüm üzerine dokunarak bilgisayarınızda ücretsiz olarak indirebilir ve kullanabilirsiniz. Kaspersky Free için bu sayfada sürüm numarası, yayınlanma tarihi ve indirme boyutu da verilmiştir.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Sürüm Görüntüleri

Kaspersky Free 18.0.0.405

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Yorum Yazın

Yazılımın eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum yazabilir veya soru sorabilirsiniz.