Yorum Yazın

KGB Archiver programı ile bilgisayarınızda verileri sıkıştırın veya sıkışmış olan verileri açın.

KGB Archiver Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
KGB Archiver 2 Beta 2 İndir Haziran 1999 3.2 MB.
KGB Archiver 1.2.1.24 İndir Kasım 2016 1 MB.

KGB Archiver Hakkında

KGB Archiver, Tomasz Pawlak tarafından hazırlanmış olan Windows işletim sisteminin tümünde kullanabileceğiniz veri sıkıştırma ve sıkıştırılmış olan verileri açma programıdır. Ücretsizdir!

Program sıkıştırma kalitesi olarak ücretli sıkıştırma ve veri açma programlarına yakın bir kalitede sıkıştırma yapmaktadır. Sıkıştırılmış verileri rahatlıkla sorunsuz bir şekilde açmaktadır.

Türkçe dil desteği bulunmaktadır. Kurulum sırasında bilgisayarınız Türkçe ayarlıysa direk olarak program Türkçe kurularak, Türkçe bir şekilde açılacaktır. Türkçe sıkıştırma sıkıştırılmış programları açma ücretsiz arayışında olanlar için uygun olabilir.

Programın desteklediği formatlar popüler sıkıştırma ve açma uzantılardan olan kgb, kge, exe, zip, uzantılarıdır. Exe ve zip bildiğiniz üzere sıklıkla kullanılan sıkıştırma uzantıları iken kgb, kge uzantıları ise kendine ait olan orijinal program uzantılarıdır.

Bir veriyi açarken eğer uzantısının kgb, kge olduğunu görürseniz bunun KGB Archiver ile sıkıştırılmış olduğunu ve program ile açabileceğinizi bilmenizi isteriz.

Bilgisayarında güçlü ve tamamen ücretsiz Türkçe sıkıştırma ve açma programı kurmak isteyenler arşiv yaparak sürekli sıkıştırma işlemi yapanlar yıllardır kullanılan KGB Archiver programını bilgisayarına kurarak sınırsız olarak kullanabilirler. Aksi belirtilmedikçe sayfada Windows 32 bit ve 64 bit için tek bir kurulum dosyasında çalışmaktadır.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.
KGB Archiver 2 Beta 2
KGB Archiver 1.2.1.24

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.