KGB Archiver Eski Sürüm İndir

KGB Archiver programı ile bilgisayarınızda verileri sıkıştırın veya sıkışmış olan verileri açın.

KGB Archiver Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndirYayın TarihiBoyut
KGB Archiver 2 Beta 2 İndirHaziran 19993.2 MB
KGB Archiver 1.2.1.24 İndirKasım 20161 MB

KGB Archiver Hakkında

KGB Archiver, Tomasz Pawlak tarafından hazırlanmış olan Windows işletim sisteminin tümünde kullanabileceğiniz veri sıkıştırma ve sıkıştırılmış olan verileri açma programıdır. Ücretsizdir!

Program sıkıştırma kalitesi olarak ücretli sıkıştırma ve veri açma programlarına yakın bir kalitede sıkıştırma yapmaktadır. Sıkıştırılmış verileri rahatlıkla sorunsuz bir şekilde açmaktadır.

Türkçe dil desteği bulunmaktadır. Kurulum sırasında bilgisayarınız Türkçe ayarlıysa direk olarak program Türkçe kurularak, Türkçe bir şekilde açılacaktır. Türkçe sıkıştırma sıkıştırılmış programları açma ücretsiz arayışında olanlar için uygun olabilir.

Programın desteklediği formatlar popüler sıkıştırma ve açma uzantılardan olan kgb, kge, exe, zip, uzantılarıdır. Exe ve zip bildiğiniz üzere sıklıkla kullanılan sıkıştırma uzantıları iken kgb, kge uzantıları ise kendine ait olan orijinal program uzantılarıdır.

Bir veriyi açarken eğer uzantısının kgb, kge olduğunu görürseniz bunun KGB Archiver ile sıkıştırılmış olduğunu ve program ile açabileceğinizi bilmenizi isteriz.

Bilgisayarında güçlü ve tamamen ücretsiz Türkçe sıkıştırma ve açma programı kurmak isteyenler arşiv yaparak sürekli sıkıştırma işlemi yapanlar yıllardır kullanılan KGB Archiver programını bilgisayarına kurarak sınırsız olarak kullanabilirler. Aksi belirtilmedikçe sayfada Windows 32 bit ve 64 bit için tek bir kurulum dosyasında çalışmaktadır.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Sürüm Görüntüleri

KGB Archiver 2 Beta 2
KGB Archiver 1.2.1.24

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Yorum Yazın

Yazılımın eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum yazabilir veya soru sorabilirsiniz.