Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 27 saniye

Yorum Yazın.

KingRoot eski sürümünü indirerek sisteminizde kullanabilirsiniz.

KingRoot APK Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
KingRoot APK 5.3.6 İndir Bilinmiyor 12.3 MB.

KingRoot APK Hakkında

KingRoot android işletim sistemli cep telefonu veya tabletleri root işlemi yapabileceğiniz ücretsiz android uygulamasıdır. KingRoot iki hem android cihazlar apk uzantısı ile rootlanabilir hemde pc üzerinden kurulum dosyası kullanılarak root işlemi yapabilir.

Burada verilen APK dosyası olduğundan rootlama işlemini Android işletim sisteminizde yapmanız gerekmektedir. Android için KingRoot ile rootlama işlemi yapacaksanız sayfada bulunan eski sürümü indiriniz.

Eğer PC yani bilgisayardan programı çalıştırma istiyorsanız burada ki eski sürümün yerine site içerisinde yer alan KingRoot PC Eski Sürüm İndir sayfasına giderek indirme işlemi yapmalısınız.

Uygulama ücretsizdir. Fakat gerek mobil cihazlar olsun gerekse tablet cihazlar olsun Rootlama işlemi bilgi gerektiren ve riskli bir işlemdir. Programın kullanımı hakkında bilgi sahibi iseniz programı kullanarak indirme yapınız.

Bilinçsiz bir şekilde bu program Android mobil veya tablet cihazınızda kullandığınızda cihazınıza zarar verme ihtimaliniz yüksektir. Bu hususa cihazınızın sağlığı açısından dikkat etmenizi bilginiz olmayan rootlama işleminde rootlama yapmak zorunda iseniz bilen kişilerden yardım almanızı özellikle tavsiye etmekteyiz.

Android rootlama işleminde en çok kullanılan APK uygulaması olan KingRoot APK eski sürümü sayfa içerisinden indirerek Android cihazınızda KingRoot uygulamasını kullanmaya başlayabilirsiniz.

KingRoot APK 5.3.6 Eski Sürüm Görünümü

Yorum Yazın.

Bu eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz... İyi yönleri, kötü yönleri neler? Soru veya sorun bildirebilirsiniz.