Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 32 saniye

Yorum Yazın.

KingRoot Android rootlama programın eski olan PC sürümünü site içerisinden indirerek Windows işletim sisteminizde KingRoot PC eski sürümünü kullanabilirsiniz.

KingRoot PC Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
KingRoot PC 3.5.0.1157 İndir Haziran 2018 31.7 MB.

KingRoot PC Hakkında

KingRoot bilgisayar ortamından Android mobil veya tabletlerinizi rootlama işlemi yapabileceğiniz PC yazılımıdır. Tüm Windows işletim sistemi ile uyumlu olarka çalışmaktadır. Windows 10 tüm sürümleri de dâhildir.

Programı çalıştırdıktan sonra USB giriş yardımı ile Android mobil cihazınızı veya tabletinizi bağlayarak bağlantı yapmanız gerekmektedir. Bağlantı için önceden cihazınızı hazırlayınız ve programı çalıştırdıktan sonra cihaza bağlan komutunu kullanınız.

Sayfa içerisinde KingRoot sürüm bilgisi, indirme boyutu ve yayınlanma tarihi verilmiştir, buna göre indirme yapabilirsiniz.

Bu yazılım PC üzerinden KingRoot ile rootlama işlemi yapmak isteyenler içindir. Eğer siz Android mobil cihazından bu tablet veya mobil ise sayfada ki PC sürümü olduğundan sayfada bulunan eski sürümün yerini site de APK olan Android uygulamasını indirmeniz gerekmektedir. Android ise cihazınız gidiniz: KingRoot APK Eski Sürüm İndir sayfasında oradan direk APK indirerek kurabilirsiniz.

KingRoot programını kullanacak kişiler rootlama işlemi hakkında bilgi sahibi ise programı kullanmaları öneririz. Aksi takdirde rootlama işlemi hassasiyet gerektiren bir işlem olduğundan kullanmanızı önermeyiz. Mobil cihazınıza veya tabletinize zarar verme ihtimaliniz vardır. Rootlama işlemi bilgisi olan birinden yardım isteyebilirsiniz.

KingRoot PC 3.5.0.1157 Eski Sürüm Görünümü

Yorum Yazın.

Bu eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz... İyi yönleri, kötü yönleri neler? Soru veya sorun bildirebilirsiniz.