Yorum Yazın

LastPass şifre güvenliği ve şifre yönetim programıdır.

LastPass Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
LastPass 4.36.1.0 (32 Bit) İndir Kasım 2019 26.3 MB.
LastPass 4.36.1.0 (64 Bit) İndir Kasım 2019 32.9 MB.

LastPass Hakkında

LastPass, LogMeIn, Inc. tarafından sunulan ücretsiz şifre yönetim, tek kullanım şifre kullanabilme, şifre güvenli ve şifreleri farklı bir ortamda saklama programıdır. Program ile güvenli bir şekilde istediğiniz bilgisayar için şifre yazmadan şifrenizi otomatik giriş özelliği ile giriş yapabilme, güvenli parola oluşturabilme, kimlik hırsızlığına karşı şifrelerinizi koruma altına alabilme.

Tek kullanım şifreleme, tek kullanımlık şifreleme özelliğini ile şifre güvenliğini artırabilir, sosyal ağlarda kullanarak şifreleri hatırlama, girme derdinden kurabilir, tarayıcı eşleşme özelliğini kullanarak popüler tarayıcılarda kullanabilir. Veri dışarı aktarma özelliğini kullanarak şifreleri başka bir yerde saklayabilir, panolarınızı program güçlü bir hale getirir ve parolanızın kırılmasını hesabınız ele geçirilmesini önüne geçebilirsiniz.

Sürekli olarak şifre girmekten sıkılanlar, tek bir program ile sosyal ağlar ve diğer web üzerinden şifre isteyen web sitelerine güvenli bir şekilde şifre oluşturarak girmek isteyenler LastPass ile şifre güvenliğini, şifre ve hesap hırsızlığı önüne geçebilirler.

Programı çalıştırdıktan sonra kullanıcı adı ve mail adresiniz ile programa kayıt olmanız gerekiyor. Kayıt işlemi sonunda program tarayıcılar ve kurulu olan sistem ile eşleşerek kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Belirlediğiniz kullanıcı adı ve şifre ile istediğiniz yerden LastPass ile giriş yaparak şifreleme özelliğini kullanabiliyorsunuz.

LastPass 4.36.1.0

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.