LDPlayer (BlueStacks Alternatifi) Eski Sürüm İndir

LDPlayer programını Windows işletim sistemi için sayfa içerisinde bularak bilgisayarınıza indirerek kurabilirsiniz.

LDPlayer Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
LDPlayer 3.26 İndir Haziran 2018 242 MB
LDPlayer 4.0.23 İndir Nisan 2020 409 MB

LDPlayer Hakkında

LDPlayer, Windows işletim sistemi kullanıcıları için hazırlanmış olan Android oyun veya diğer uygulamaları çalıştırmaya yarayan Windows yazılımıdır.

Reklam Alanı

Programın en önemli özelliğinden birisi sistem kaynaklarını az kullanması ve daha hızlı çalışmasıdır. Bilgisayar için birden fazla Android uygulamaları açma programı vardır. Bunların çoğunluğu sistem kaynaklarını fazla kullanmakta ve kullanıcıların canını sıkmaktadır. Başlangıçta açılmaz, oyun veya Android uygulaması kurmak isterseniz yavaşlığından saatlerce bekleyebilirsiniz. Bu sorun LDPlayer ile ortadan kalkıyor. Sistem kaynaklarınızı çok az kullanırken size uygulama ve oyunları kurmada daha hızlı bir program kullanma imkânı sağlıyor.

Program içerisinde ayarlamaları ve menüleri değiştirme imkânınız vardır. Kurmuş olduğunuz oyun veya Android uygulamaları listeden rahatlıkla ulaşabilir, program içerisinde istediğiniz uygulamanın veya oyunun adını aratarak yükleme imkânı bulabilirsiniz. Sade ve kullanımı kolaydır, Türkçe dil seçimi olduğundan kurulum ve programı kullanma sırasında zorlanmadan kurabilir ve çalıştırabilirsiniz. Bilgisayarında hızlı bir şekilde açılacak Android açma programı arayanlar LDPlayer programını ücretsiz olarak bilgisayarlarında deneyebilirler.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Sürüm Görüntüleri

LDPlayer 3.26
LDPlayer 4.0.23

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Kategori: Windows Etiket:
Reklam Alanı

Yorum Yazın

Yazılımın eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum yazabilir veya soru sorabilirsiniz.