Yorum Yazın

LDPlayer programını Windows işletim sistemi için sayfa içerisinde bularak bilgisayarınıza indirerek kurabilirsiniz.

LDPlayer Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
LDPlayer 3.26 İndir Haziran 2018 242 MB.
LDPlayer 4.0.23 İndir Nisan 2020 409.5 MB.

LDPlayer Hakkında

LDPlayer, Windows işletim sistemi kullanıcıları için hazırlanmış olan Android oyun veya diğer uygulamaları çalıştırmaya yarayan Windows yazılımıdır.

Programın en önemli özelliğinden birisi sistem kaynaklarını az kullanması ve daha hızlı çalışmasıdır. Bilgisayar için birden fazla Android uygulamaları açma programı vardır. Bunların çoğunluğu sistem kaynaklarını fazla kullanmakta ve kullanıcıların canını sıkmaktadır. Başlangıçta açılmaz, oyun veya Android uygulaması kurmak isterseniz yavaşlığından saatlerce bekleyebilirsiniz. Bu sorun LDPlayer ile ortadan kalkıyor. Sistem kaynaklarınızı çok az kullanırken size uygulama ve oyunları kurmada daha hızlı bir program kullanma imkânı sağlıyor.

Program içerisinde ayarlamaları ve menüleri değiştirme imkânınız vardır. Kurmuş olduğunuz oyun veya Android uygulamaları listeden rahatlıkla ulaşabilir, program içerisinde istediğiniz uygulamanın veya oyunun adını aratarak yükleme imkânı bulabilirsiniz. Sade ve kullanımı kolaydır, Türkçe dil seçimi olduğundan kurulum ve programı kullanma sırasında zorlanmadan kurabilir ve çalıştırabilirsiniz.

Bilgisayarında hızlı bir şekilde açılacak Android açma programı arayanlar LDPlayer programını ücretsiz olarak bilgisayarlarında deneyebilirler.

Eskisurumu.com’da daha birçok Android uygulama ve oyun açma programların eski sürümleri yer almaktadır. Diğer Android uygulama açma programlarını “Eski Sürüm PC için Android Açma Programları” sayfasına giderek görebilirsiniz, istediğinizin eski sürümünü bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.
LDPlayer 3.26
LDPlayer 4.0.23

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.