Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 47 saniye

Yorum Yazın.

LDPlayer programını Windows işletim sistemi için sayfa içerisinde bularak bilgisayarınıza indirerek kurabilirsiniz.

LDPlayer Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndirYayın TarihiBoyut
LDPlayer 3.26 İndirHaziran 2018242 MB.

LDPlayer Hakkında

LDPlayer, Windows işletim sistemi kullanıcıları için hazırlanmış olan Android oyun veya diğer uygulamaları çalıştırmaya yarayan Windows yazılımıdır.

Programın en önemli özelliğinden birisi sistem kaynaklarını az kullanması ve daha hızlı çalışmasıdır. Bilgisayar için birden fazla Android uygulamaları açma programı vardır. Bunların çoğunluğu sistem kaynaklarını fazla kullanmakta ve kullanıcıların canını sıkmaktadır. Başlangıçta açılmaz, oyun veya Android uygulaması kurmak isterseniz yavaşlığından saatlerce bekleyebilirsiniz. Bu sorun LDPlayer ile ortadan kalkıyor. Sistem kaynaklarınızı çok az kullanırken size uygulama ve oyunları kurmada daha hızlı bir program kullanma imkânı sağlıyor.

Program içerisinde ayarlamaları ve menüleri değiştirme imkânınız vardır. Kurmuş olduğunuz oyun veya Android uygulamaları listeden rahatlıkla ulaşabilir, program içerisinde istediğiniz uygulamanın veya oyunun adını aratarak yükleme imkânı bulabilirsiniz. Sade ve kullanımı kolaydır, Türkçe dil seçimi olduğundan kurulum ve programı kullanma sırasında zorlanmadan kurabilir ve çalıştırabilirsiniz.

Bilgisayarında hızlı bir şekilde açılacak Android açma programı arayanlar LDPlayer programını ücretsiz olarak bilgisayarlarında deneyebilirler.

Eskisurumu.com’da daha birçok Android uygulama ve oyun açma programların eski sürümleri yer almaktadır. Diğer Android uygulama açma programlarını “Eski Sürüm PC için Android Açma Programları” sayfasına giderek görebilirsiniz, istediğinizin eski sürümünü bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

İndirdiğiniz eski sürümlerin birçoğunu sitenin kendi sunucundan indirmektesiniz. Site sunucusundan indirme yapıldığından indirme bitene kadar internet tarayıcısını ve sayfayı kapatmayınız!
LDPlayer 3.26

Yorum Yazın.

Bu eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz... İyi yönleri, kötü yönleri neler? Soru veya sorun bildirebilirsiniz.