Yorum Yazın

LibreOffice arayanlar sayfa içerisinde LibreOffice programını indirebilirler.

LibreOffice Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
LibreOffice 5.4.4 (64 Bit) İndir Aralık 2017 234.1 MB.
LibreOffice 5.4.4 (32 Bit) İndir Aralık 2017 214.9 MB.
LibreOffice 7.0.4.2 (32 Bit) İndir Aralık 2020 270 MB.
LibreOffice 7.0.4.2 (64 Bit) İndir Aralık 2020 286 MB.

LibreOffice Hakkında

LibreOffice, tamamen ücretsiz olarak sunulan ofis programıdır. Açık kaynak kodludur sürekli olarak geliştirilir ve tüm sürümleri ücretsiz ve sınırsız kullanma imkânı sunar.

Ofis belgelerin tümü ile uyumlu olarak çalışır, Word, Excel, PowerPoint ve Publisher tüm bu uygulamaları açabilir üzerinden değişiklik yapabilirsiniz.

Yüzlerce eklenti ve şablon ile geliştirebilir, hazır şablonlar ile belgelerinizi istediğiniz şablonu uygulanabilir, eklentiler ile belgelerini zenginleştirebilirsiniz.

Bilgisayarınızda metin yazılar yazın, maliyet hesaplayın, formül girin, slâyt gösterileri oluşturun, resim ekleyin bunların tümünü yapabilmekte özgürsünüz.

Türkçe dahil olmak üzere bir çok dilde kullanabilmeniz mümkündür. Tamamen Türkçe olması sebebi ile programı bilgisayarınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bilinen tüm elge uzantıları açar. Writer ile yazı yazın, Calc ile gelişmiş formül girin ve hesaplamaların alasını yapın, Impress ile slâyt görüntüler, efektli resimler oluşturun, Draw ile çizim yapın, Math ile matematik, elektrik, kimya veya denklemleri uygulayın.

Görüldüğü üzere birçok belge işlemlerinizi LibreOffice ile bilgisayarınızda sınırsız olarak yapabiliyorsunuz. Açık kaynak kodlu ve sınırsız olarak The Document Foundation tarafından sunulan LibreOffice sizin işinizi görecek gibi.

LibreOffice 32 bit ve 64 bit işletim sistemi kullanıcıları için ayrı, ayrı indirmeleri gerekmektedir. İndireceğiniz işletim siteminizin kaç bit olduğuna göre LibreOffice eski sürümü indirmelisiniz.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.
LibreOffice 5.4.4
LibreOffice 7.0.4.2

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.