Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 47 saniye

Yorum Yazın.

Lifebox APK için eski sürümü site içerisinde bulabilir, Android işletim sistemi için Lifebox eski sürümünü kullanabilirsiniz.

Lifebox APK Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndirYayın TarihiBoyut
Lifebox APK 4.0.9 İndirAralık 201853 MB.

Lifebox Hakkında

Lifebox, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş tarafından Türkcell kullanıcı için Bulut depolama Android uygulamasıdır. Lifebox ilk olarak size 5 GB alan vermektedir. Bu alan ücretsizdir. Android cihazınızda yedekleme yapmak istiyor yeriniz yetmiyorsa resim, rehber, sosyal ağ arşivlemesi gibi işlemleri yapabilirsiniz.

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Lifebox APK 4.0.9

Yorum Yazın.

Bu eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz... İyi yönleri, kötü yönleri neler? Soru veya sorun bildirebilirsiniz.