LightShot Eski Sürüm İndir

LightShot ekran görüntüsü çekme programıdır.

LightShot Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
LightShot 1.3.0.15 İndir Ocak 2010 1.7 MB
LightShot 5.5.0.4 İndir Temmuz 2019 2.3 MB

LightShot Hakkında

LightShot, Skillbrains tarafından geliştirilen ekranın tümünü ya da belirli bir bölümünü çekmenize, ekran görüntüsü almanızı yardımcı ücretsiz Windows yazılımıdır.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Sürüm Görüntüleri

LightShot 1.3.0.15
LightShot 5.5.0.4

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Yorum Yazın

Yazılımın eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum yazabilir veya soru sorabilirsiniz.

1 Yorum

  1. Moderatör 16 Mayıs 2020

    LightShot 1.3.0.15 eski sürümü çalıştırdığınızda menü açılmaz. Durum çubuğuna yerleşir. Klavyede “Print” tuşuna bastığınızda ekranda çekmek istediğiniz yeri seçmenizi ister seçimden sonra resmi kayıt ve diğer işlemler seçim alanının hemen altında belirir.

    Yazılan işlem LightShot 1.3.0.15 için yazılmış diğer eski sürümler için de aynı olabilir ya da değişebilir.