Logitech G HUB Eski Sürüm İndir

Logitech G HUB ile Logitech G mouse, klavye, ses cihazları ve kulaklık ayarlarlamalarını istediğiniz şekilde yapabilirsiniz.

Logitech G HUB Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Logitech G HUB 2020.11 İndir Kasım 2020 25.3 MB
Logitech G HUB 2021.10.8013 İndir Ekim 2021 39.5 MB
Logitech G HUB 2022.3.2300 İndir Mart 2022 25.2 MB

Logitech G HUB Hakkında

Logitech G HUB, Logitech Inc tarafından sunulan Logitech G ürünleri için ücretsiz G serisi fare, kullaklık, hoporlör ve klavye ayarlarını değiştirebilir, istediğiniz şekilde ayarlarını kayıt edebilirsiniz.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Sürüm Görüntüleri

Logitech G HUB 2020.11
Logitech G HUB 2022.3.2300

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

 • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
 • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
 • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
 • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
 • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Yorum Yazın

Yazılımın eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum yazabilir veya soru sorabilirsiniz.

2 Yorum

 1. Ali Çal 3 Haziran 2022

  PUBG için gelenler varsa sayfada ki Logitech G HUB 2020.11 eski sürümü indirebilirler.

  1. Moderatör 3 Haziran 2022

   Selam Ali Bey bilginizi sitede paylaştığınız için teşekkür ederiz.