LotApps PDF To JPG Converter (PDF’den JPG’e Dönüştürme) Eski Sürüm İndir

LotApps PDF To JPG Converter programın kullanabilirsiniz.

LotApps PDF To JPG Converter Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
LotApps PDF To JPG Converter 2.10 İndir Temmuz 2011 3.2 MB
LotApps PDF To JPG Converter 6.00 İndir Temmuz 2016 9.4 MB

LotApps PDF To JPG Converter Hakkında

LotApps PDF To JPG Converter, LotApps tarafından hazırlanan PDF dosyalarını JPEG (JPG) resim dosyasını dönüştürmenize yarayan ücretsiz yazılımdır. Sadece PDF dosyasını seçer ve Convert yani dönüştürme butonunu kullanırsınız. Program ile isterseniz birden çok PDF dosyasını aynı anda uğraşmadan tek tuşla dönüştürebiliyorsunuz.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Sürüm Görüntüleri

LotApps PDF To JPG Converter 2.10
LotApps PDF To JPG Converter 6.00

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Yorum Yazın

Yazılımın eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum yazabilir veya soru sorabilirsiniz.