Yorum Yazın - 1 Yorum Var

Magix PC Check & Tuning ile sürücü, yazılım, internet hız optimizasyonu, enerji tasarrufu, kayıt defteri düzeltme, gereksiz dosyaları silinmesi, Windows başlangıç temizliği, Windows dizayn ayarlarını yapabilirsiniz.

Magix PC Check und Tuning Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Magix PC Check & Tuning 2012 İndir Kasım 2011 78 MB.
Magix PC Check & Tuning 2021 İndir Aralık 2019 29.5 MB.

Magix PC Check und Tuning Hakkında

Magix PC Check und Tuning, Magix AG tarafından sunulan deneme sürüm bilgisayar bakım ve hız artırma programıdır.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Magix PC Check & Tuning 2012
Magix PC Check & Tuning 2021

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.

Sadece 1 Yorum Var “Magix PC Check & Tuning Eski Sürüm İndir”

  1. 2012 sürümünü Windows 8, 8.1 ve Windows 10 da bilgisayarı donduruyor. Eski olduğundan karşılamıyor sanıyorum. 2021 sürümü Windows 10 için gayet iyi yapıyor.