Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 34 saniye

Yorum Yazın.

MakeUp Pilot programını sayfa içerisinde bularak Windows işletim sisteminizde kullanabilirsiniz.

MakeUp Pilot Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
MakeUp Pilot 4.11.0 İndir Kasım 2017 3.1 MB.

MakeUp Pilot Hakkında

MakeUp Pilot, Two Pilots tarafından yazılan deneme sürüm olan resim makyaj yapma ve rötuşlama programıdır. Piyasada birçok resim üzerinde oynama programı bulunmaktadır. MakeUp Pilot şu ana kadar resme makyaj yapma ve resmi rötuşlama için en fazla indirilen Windows yazılımıdır.

Programda resmi seçerek doğrudan çalışma imkânı bulabiliyorsunuz. Yüzde bulunan sivilceleri, lekeleri veya benleri bu program ile rahatlıkla yok edebilirsiniz. Program başlangıcında size nasıl çalışacağınızı deneme yaparak program otomatik olarak vermektedir. İlk başlangıçta mouse kendi kendine çalışır ve rötuşlama işlemi yaparsa merak etmeyim program size nasıl yapacağınızı anlatıyor.

Resmi açın resim üzerinden istediğiniz rengi seçin ve makyaj yapmaya başlayın. Programın deneme sürümünü kullanmadığınızda ne kadar kolay olduğunu zaten göreceksiniz. Yazılım popüler olan Jpeg, Gif ve diğer resim formalarını sorunsuz bir şekilde açmakta. Diğer programlar ile rötuşlama zor oluyorsa rejiminizi veya resimleri daha güzel bir hale getirip paylaşmak istiyorsanız bu yazılım işinizi görecek demektedir. Amatör kullanıcılar dahi mouse hareketi ile resim makyajlama işlemine başlayabilecek.

İlk başlangıçta programın içerisinde üst tarafta yer alan demo alanına giderek bir resim seçin ve nasıl yapıldığını inceleyin bu şekilde daha rahat programı anlayabileceksiniz.

MakeUp Pilot 4.11.0 Eski Sürüm Görünümü

Yorum Yazın.

Bu eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz... İyi yönleri, kötü yönleri neler? Soru veya sorun bildirebilirsiniz.