Yorum Yazın - 1 Yorum Var

Malwarebytes Anti-Malware ile bilgisayarınızda zararlı yazılımı var mı tarayarak öğrenebilir ve zararlı yazılımları bilgisayarınızdan silebilirsiniz. Popüler zararlı yazılım tarama ve temizleme programıdır.

Malwarebytes Anti-Malware Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Malwarebytes Anti-Malware 3.8.3.2965 İndir Eylül 2019 63.3 MB.
Malwarebytes Anti-Malware 4.1.0 İndir Ocak 2020 385 KB.
Malwarebytes 4.4.6.132 İndir Ağustos 2021 409 KB.

Malwarebytes Anti-Malware Hakkında

Malwarebytes Anti-Malware, Malwarebytes tarafından sunulan deneme sürüm zararlı içerik tespiti ve temizleme programıdır. Sisteminizde var olan zararlı yazılımları bulur ve yok eder.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Malwarebytes Anti-Malware 3.8.3.2965
Malwarebytes Anti-Malware 4.1.0
Malwarebytes 4.4.6.132

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.

Sadece 1 Yorum Var “Malwarebytes Anti-Malware Eski Sürüm İndir”