MEB E-Okul VBS APK Eski Sürüm İndir

MEB E-Okul VBS Android uygulaması ile okul çocukları için ders notları, devamsızlık ve diğer okul girişlerini Android cihazınızda görebilirsiniz.

MEB E-Okul VBS APK Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
MEB E-Okul VBS APK 1.2.3 İndir Ağutostos 2015 3.6 MB
MEB E-Okul VBS APK 2.2 İndir Mart 2016 3.3 MB
MEB E-Okul VBS APK 2.2 (20 Kasım 2019) İndir Kasım 2019 2.7 MB
MEB E-Okul VBS APK 2.0.3 İndir Ocak 2020 20.3 MB

MEB E-Okul VBS APK Hakkında

MEB E-Okul VBS APK Android (APK) uygulaması Milli Eğitim Bakanlığı tarından yayımlanan öğrenci işlerini takip edeceğiniz Android uygulamasıdır. Burada yer alan MEB E-Okul VBS APK eski sürümü olup sürüm yayın numarası, sürüm yayın tarihi ve APK eski sürümün için indirme boyutu sayfada verilmiştir.

Bu uygulama ile sınav, proje bilgisi, ders programları, devamsızlık bilgisi, nakil işlemleri sınav saat ve sınav yapılacağı yerin bilgisini, okul için duyuruları ve hangi kitapları okuduğuna dair özellikleri bulabilirsiniz.

Öğrencinizin takibini artık teknoloji ile yapın, anında mobil cihazınız da çocuğunuzun eğitimini kontrol edin. MEB E-Okul VBS uygulaması cep telefonunuzda veya diğer Android APK çalıştıran cihazlarınızda çalışmaktadır. Tek tuşla öğrencinizin takibi yapabilirsiniz.

Uygulama tamamen ücretsiz ve sınırsız olarak kullanılmaktadır. Uygulama içerisin reklâm ve satın alma bulunmamaktadır. Milli Eğitim Bakanlığın velilere veya kendisini takip eden öğrencilere hediyesi ve hizmeti olan Android uygulamasıdır.

Uygulama ileri tarihli sınav, anlık şube yazılı ortalamalarını, devamsızlık bilgilerini gün, gün anında hatta yarım gün mü yoksa tam gün mü gelmediğini, okulda olacak toplantı veya resmi kutlama tatilleri detaylı olarak da bildirmektedir.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Sürüm Görüntüleri

MEB E-Okul VBS APK 2.2
MEB E-Okul VBS APK 2.2 (20 Kasım 2019)
MEB E-Okul VBS APK 2.0.3

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

 • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
 • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
 • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
 • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
 • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Yorum Yazın

Yazılımın eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.

2 Yorum veya Soru Var

 1. Ramazan Yeşil 25 Mart 2019

  E-okul için eski sürümü bumudur?

  1. Moderatör 25 Mart 2019

   Selam Ramazan Bey, E-okul için eski sürüm APK dosyalarıdır.