Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 36 saniye

Yorum Yazın - 2 Yorum Var.

MEB E-Okul VBS Android uygulaması ile okul çocukları için ders notları, devamsızlık ve diğer okul girişlerini Android cihazınızda görebilirsiniz.

MEB E-Okul VBS APK Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
MEB E-Okul VBS APK 1.2.3 İndir Ağutostos 2015 3.6 MB.
MEB E-Okul VBS APK 2.2 İndir Mart 2016 3.2 MB.

MEB E-Okul VBS APK Hakkında

MEB E-Okul VBS APK Android (APK) uygulaması Milli Eğitim Bakanlığı tarından yayımlanan öğrenci işlerini takip edeceğiniz Android uygulamasıdır. Burada yer alan MEB E-Okul VBS APK eski sürümü olup sürüm yayın numarası, sürüm yayın tarihi ve APK eski sürümün için indirme boyutu sayfada verilmiştir.

Bu uygulama ile sınav, proje bilgisi, ders programları, devamsızlık bilgisi, nakil işlemleri sınav saat ve sınav yapılacağı yerin bilgisini, okul için duyuruları ve hangi kitapları okuduğuna dair özellikleri bulabilirsiniz.

Öğrencinizin takibini artık teknoloji ile yapın, anında mobil cihazınız da çocuğunuzun eğitimini kontrol edin. MEB E-Okul VBS uygulaması cep telefonunuzda veya diğer Android APK çalıştıran cihazlarınızda çalışmaktadır. Tek tuşla öğrencinizin takibi yapabilirsiniz.

Uygulama tamamen ücretsiz ve sınırsız olarak kullanılmaktadır. Uygulama içerisin reklâm ve satın alma bulunmamaktadır. Milli Eğitim Bakanlığın velilere veya kendisini takip eden öğrencilere hediyesi ve hizmeti olan Android uygulamasıdır.

Uygulama ileri tarihli sınav, anlık şube yazılı ortalamalarını, devamsızlık bilgilerini gün, gün anında hatta yarım gün mü yoksa tam gün mü gelmediğini, okulda olacak toplantı veya resmi kutlama tatilleri detaylı olarak da bildirmektedir.

MEB E-Okul VBS APK 2.2 Eski Sürüm Görünümü

Yorum Yazın.

Bu eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz... İyi yönleri, kötü yönleri neler? Soru veya sorun bildirebilirsiniz.