Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 25 saniye

Yorum Yazın.

Media Player Classic Home Cinema, basit yapılı daha hızlı çalışan ev kullanıcıları için MPC-HC Team tarafından yazılan medya oynatıcısıdır.

Media Player Classic Home Cinema Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndirYayın TarihiBoyut
Media Player Classic Home Cinema 1.7.13 (64 Bit) İndirTemmuz 201713.5 MB.
Media Player Classic Home Cinema 1.7.13 (32 Bit) İndirTemmuz 201712.7 MB.

Media Player Classic Home Cinema Hakkında

Media Player Classic Home Cinema, MPC-HC Team tarafından geliştirilerek Windows kullanıcıların kullanımına sunulan basit yapılı, bilinen tüm popüler ses ve video dosyalarını oynatan sistem kaynaklarını çok düşük kullanan açık kaynak kodlu güvenli medya oynatıcısıdır.

Ben sadece izlerim veya dinlerim, teferruatlar bana gelmez, müzik dinlemek istiyor ve bilgisayarımda kasma, donma olmadan arka planda sorunsuz çalışsın bir de ücretsiz bir medya oynatıcısı olsun dersiniz Media Player Classic Home Cinema işinizi görecek demektedir. Özellikle site içerisinde verilen eski sürümlerden istediğinizi kullanarak eski sürüm kullandığınızdan dolayı daha rahat çalışacaktır.

Media Player Classic Home Cinema Türkçe dil desteği bulunmaktadır. Kullanımı bu şekilde sizin için daha basit olacak programda sürekle bırak çalışsın özelliği de olduğundan basit olduğunu daha iyi anlayabilirsiniz. CD / DVD ve tüm medya dosyalarını programla ile açarak oynayabilirsiniz.

İleri, geri, bir sonraki video ve sesi oynatma, durdurma ve geri sarma özelliklerini ana ekranda direk olarak kullanabilirsiniz.

Media Player Classic Home Cinema 1.7.13

Yorum Yazın.

Bu eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz... İyi yönleri, kötü yönleri neler? Soru veya sorun bildirebilirsiniz.