Media Player Classic Home Cinema Eski Sürüm İndir

Media Player Classic Home Cinema, basit yapılı daha hızlı çalışan ev kullanıcıları için MPC-HC Team tarafından yazılan medya oynatıcısıdır.

Media Player Classic Home Cinema Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Media Player Classic Home Cinema 1.7.13 (64 Bit) İndir Temmuz 2017 13.4 MB
Media Player Classic Home Cinema 1.7.13 (32 Bit) İndir Temmuz 2017 12.6 MB
Media Player Classic Home Cinema 1.9.5 (32 Bit) İndir Haziran 2020 15 MB
Media Player Classic Home Cinema 1.9.5 (64 Bit) İndir Haziran 2020 16.2 MB

Media Player Classic Home Cinema Hakkında

Media Player Classic Home Cinema, MPC-HC Team tarafından geliştirilerek Windows kullanıcıların kullanımına sunulan basit yapılı, bilinen tüm popüler ses ve video dosyalarını oynatan sistem kaynaklarını çok düşük kullanan açık kaynak kodlu güvenli medya oynatıcısıdır.

Ben sadece izlerim veya dinlerim, teferruatlar bana gelmez, müzik dinlemek istiyor ve bilgisayarımda kasma, donma olmadan arka planda sorunsuz çalışsın bir de ücretsiz bir medya oynatıcısı olsun dersiniz Media Player Classic Home Cinema işinizi görecek demektedir. Özellikle site içerisinde verilen eski sürümlerden istediğinizi kullanarak eski sürüm kullandığınızdan dolayı daha rahat çalışacaktır.

Media Player Classic Home Cinema Türkçe dil desteği bulunmaktadır. Kullanımı bu şekilde sizin için daha basit olacak programda sürekle bırak çalışsın özelliği de olduğundan basit olduğunu daha iyi anlayabilirsiniz. CD / DVD ve tüm medya dosyalarını programla ile açarak oynayabilirsiniz.

İleri, geri, bir sonraki video ve sesi oynatma, durdurma ve geri sarma özelliklerini ana ekranda direk olarak kullanabilirsiniz.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Sürüm Görüntüleri

Media Player Classic Home Cinema 1.7.13
Media Player Classic Home Cinema 1.9.5

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Yorum Yazın

Yazılımın eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum yazabilir veya soru sorabilirsiniz.