Yorum Yazın

MediaGet programı için eski sürümü sayfa içerisinde bularak bilgisayarınıza indirerek kullanabilirsiniz.

MediaGet Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
MediaGet 2.01.3771 İndir Kasım 2017 27.4 MB.
MediaGet 2.01.3812 İndir Şubat 2020 38.1 MB.

MediaGet Hakkında

MediaGet torrent istemcisi programıdır. MediaGet tarafından üretilen ve sürekli geliştirilen bu program tamamen ücretsiz olarak tüm sürümünü indirerek Windows işletim sisteminizde sorunsuz, hızlı bir indirme yapabilirsiniz.

İnternet için ses, video ve diğer bilgisayar yazılımlarını indirmenizi sağlayan MediaGet ayrıca size gelişmiş bir torrent arama imkânı sunmaktadır.

Akıllı arama özelliğini kullanın ve istediğiniz verileri bilgisayarınıza indirin, ayrıca program içerisinde HD kalitesinden videoları izlemeniz de mümkün. MediaGet gelişmiş indirm algoritması ile size hızlı bir indirme imkânı sunar.

Bu programı kullanacaklara programı kullanmadan önce bilgisayarında kesinlikle virüs programı kullanmalarını tavsiye ederiz. MediaGet ile birçok kişi paylaşım yaptığından indirmiş olduğunuz dosya veya dosyalarda zararlı yazılım olma ihtimali vardır. Bu sebepten dolayı bilgisayarınızda virüs koruma programı kullanmanızı ve indirmiş olduğunuz dosya veya dosyalar bütününü virüs koruma programı ile taratarak çalıştırmanızı şiddetle öneririz. Ayrıca bu program diğer torrent programlar gibi yasal sınırlar içerisinde kullanmanızı öneririz. Program ile indirilen tüm içeriklerden kullanıcıların kendisi sorumludur.

İstediğiniz eski sürümün üzerine dokunarak bilgisayarınıza eski sürümünü edinebilirsiniz. Sürüm için sürüm yayın tarihi, indirme boyutu ve indireceğiniz sürüm numarası sayfada verilmiştir. Bu bilgilere bakarak MediaGet için hangi eski sürümünü indirebileceğinize karar verebilirsiniz.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.
MediaGet 2.01.3771

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.