Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 45 saniye

Yorum Yazın.

MediaMonkey için eski sürümü sayfa içerisinde edinerek bilgisayarınızda eski sürüm MediaMonkey programını sağlayabilirsiniz.

MediaMonkey Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
MediaMonkey 4.1.24.1883 İndir Mart 2019 15 MB.

MediaMonkey Hakkında

MediaMonkey, ücretsiz Ventis Media Inc. tarafından sunulan müzik dosyalarını sıralama, optimize etme, şarkı listesi (play list) oluşturma, dinleme imkanı, CD ve DVD kayıt etme ses uzantıları arasından dönüştürme yapabilmenize olanak sağlar. Türkçe dil desteği yoktur.

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

MediaMonkey 4.1.24.1883

Yorum Yazın.

Bu eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz... İyi yönleri, kötü yönleri neler? Soru veya sorun bildirebilirsiniz.