Yorum Yazın

MeinPlatz ile bilgisayarınızda fazla yer kaplayan, en çok yer kaplayan dosya ya da klasörleri bularak bilgisayarınızda yer azaltması yapabilirsiniz.

Mein Platz Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Mein Platz 5.35 (64 Bit) İndir Kasım 2018 804 KB.
Mein Platz 5.35 (32 Bit) İndir Kasım 2018 518 KB.

Mein Platz Hakkında

MeinPlatz, Nenad Hrg yazılım firması tarafından yazılan tamamen ücretsiz sabit veya yerel sürücülerinizin tümünde tarama yaparak ne kadar yer kapladığını hangi dosya olduğunu size tam ekran ya da yarım ekran olarak gösteren ücretsiz bir programdır.

Mein Platz ile yapmanız gereken programı kurduktan sonra yan tarafta bulunan sürücülerden birisi seçmek harici sürücü kullanıcıları USB bellek gibi Mein Platz programı çalıştırmadan önce harici diski takmaları gerekmektedir.

Sürücüyü seçtikten sonra program seçmiş olduğunuz sürücüyü komple tarayacak ve size hangi dosyanın, klasörünün ne kadar boyuta sahip olduğunu, ne kadar sürücüde yüzde yer kapladığını, katılacak dosyaları, katılmayacak dosyaları, dosya sayısının ne kadar olduğunu, klasör sayısını, dosya ya da klasörün bilgisayar yolunu C:/Program Files/Mein Platz gibi gösterecektir.

Bu şekilde siz dosya ve klasörleri inceleyerek klasörleri daha genişleterek detaylı olarak görebilecek klasör ya da dosyalar üzerinde program içerisinde işlem yapabileceksiniz.

Programda geri dönüşüm kutusunu da ele alabilirsiniz. Basit ve klasör, klasör, dosya, dosya arama hangi klasör ne kadar yer kaplıyor özellikten bakma derdini bu ücretsiz programla son verebilirsiniz.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.
Mein Platz 5.35

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.