Yorum Yazın - 3 Yorum Var

Metin2 MMORPG tarzı çok oyunculu ücretsiz bilgisayar oyunudur. Sayfadan Gameforgesiz veya Gameforge Live olarak istediğinizi indirebilirsiniz.

Metin2 Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Metin2 12.2011 (Gameforgesiz) İndir Aralık 2011 687.3 MB.
Metin2 GameforgeLive 2.0.13.3683 İndir Mart 2017 19.6 MB.
Metin2 Installer 2017 İndir Aralık 2017 1.9 MB.
Metin2 GameforgeLive 2019 İndir Aralık 2019 880 KB.

Metin2 Hakkında

Metin2, Gameforge 4D GmbH tarafından sunulan çok oyunculu MMORPG tarzı ücretsiz bilgisayar oyunudur. Oyunda herhangi bir karakteri seçerek her karakterin kendine has özellikleri vardır. Bu karakter ile verilen görevleri yaparak seviye, seviye ilerlersiniz.

İlk başlarda oyunda 3 farklı imparatorluktan birini seçmenizi isteyecektir. Bu imparatorluklar Shinsoo, Jinno ve Chunjo imparatorluklarıdır. 3 Farklı imparatorluklarda hangisini seçerseniz seçin herhangi bir güç ve özellik bulunmamaktadır. Sadece seçmiş olduğunuz imparatorlukta oynayanlar sizin arkadaşlarınız diğer imparatorlukta oynayanlar ise sizin düşmanınız olacaktır. Chunjo imparatorluğunu seçtiğinizde Chunjo imparatorluğunun üyeleri sizle dostken, Shinsoo ve Jinno imparatorluğu üyeleri sizle savaşacak olan düşmanlarınızdır.

Oyun tamamen Türkçe olarak oynayabiliyorsunuz. Türkçe olması ve Türk diline tam uyumlu olması sebebi ile ülkemizde sevilen MMORPG tarzı oyunlar arasından liderliği sürekli korumuş bir oyundur. Oyuna kayıt olmalısınız. Kayıt işleminden sonra kullanıcı bilgileriniz ile oyuna girerek kaldığınız seviyeden oyunu devam ettirebiliyorsunuz.

Sayfada iki şekilde eski sürümü indirmeniz mümkündür birincisi Gameforge ile ve Gameforgesiz. Metin2 eski sürümleri için sayfada indirme boyutu ve eski sürüm bilgileri sayfada yer almaktadır. Metin2 eski sürümünü indirmeden önce hangi eski sürümünü indirmenize bu şekilde karar verebilirsiniz.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.
Metin2 12.2011
Metin2 2.0.13.3683
Metin2 Installer 2017
Metin2 GameforgeLive 2019

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.

3 Yorum Var “Metin2 Eski Sürüm İndir”

  1. metin 2 2019 yılından sonra gameforgesiz indirmelere izin vermiyor indirsenizde çalışmıyor ilerde ne olur bilemem eski sürümlerden gameforce olanları indirin onlarda sorunsuz olarak açabilirsiniz.

    1. haklısın ferhat birçok kez denedim iniyor ama ya başlamıyor ya uyarı veriyor ya da donup kalıyor gameforge olmadan olmuyor anlaşma yapmışlar demek ki