Yorum Yazın.

Metin2 MMORPG tarzı çok oyunculu ücretsiz bilgisayar oyunudur. Sayfadan Gameforgesiz veya Gameforge Live olarak istediğinizi indirebilirsiniz.

Metin2 Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndirYayın TarihiBoyut
Metin2 12.2011 (Gameforgesiz) İndirAralık 2011687 MB.
Metin2 2.0.13.3683 İndirMart 201719.6 MB.

Metin2 Hakkında

Metin2, Gameforge 4D GmbH tarafından sunulan çok oyunculu MMORPG tarzı ücretsiz bilgisayar oyunudur. Oyunda herhangi bir karakteri seçerek her karakterin kendine has özellikleri vardır. Bu karakter ile verilen görevleri yaparak seviye, seviye ilerlersiniz.

İlk başlarda oyunda 3 farklı imparatorluktan birini seçmenizi isteyecektir. Bu imparatorluklar Shinsoo, Jinno ve Chunjo imparatorluklarıdır. 3 Farklı imparatorluklarda hangisini seçerseniz seçin herhangi bir güç ve özellik bulunmamaktadır. Sadece seçmiş olduğunuz imparatorlukta oynayanlar sizin arkadaşlarınız diğer imparatorlukta oynayanlar ise sizin düşmanınız olacaktır. Chunjo imparatorluğunu seçtiğinizde Chunjo imparatorluğunun üyeleri sizle dostken, Shinsoo ve Jinno imparatorluğu üyeleri sizle savaşacak olan düşmanlarınızdır.

Oyun tamamen Türkçe olarak oynayabiliyorsunuz. Türkçe olması ve Türk diline tam uyumlu olması sebebi ile ülkemizde sevilen MMORPG tarzı oyunlar arasından liderliği sürekli korumuş bir oyundur. Oyuna kayıt olmalısınız. Kayıt işleminden sonra kullanıcı bilgileriniz ile oyuna girerek kaldığınız seviyeden oyunu devam ettirebiliyorsunuz.

Sayfada iki şekilde eski sürümü indirmeniz mümkündür birincisi Gameforge ile ve Gameforgesiz. Metin2 eski sürümleri için sayfada indirme boyutu ve eski sürüm bilgileri sayfada yer almaktadır. Metin2 eski sürümünü indirmeden önce hangi eski sürümünü indirmenize bu şekilde karar verebilirsiniz.

İndirdiğiniz eski sürümlerin birçoğunu sitenin kendi sunucundan indirmektesiniz. Site sunucusundan indirme yapıldığından indirme bitene kadar internet tarayıcısını ve sayfayı kapatmayınız!
Metin2 12.2011
Metin2 2.0.13.3683
Kategori: Windows

Yorum Yazın.

Bu eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz... İyi yönleri, kötü yönleri neler? Soru veya sorun bildirebilirsiniz.