Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 42 saniye

Yorum Yazın.

Microsoft tarafından sunulan Windows 10’dan sonra internet tarayıcısı olarak kullanılan Microsoft Edge eski sürümünü site içerisinde bulabilirsiniz.

Microsoft Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndirYayın TarihiBoyut
Microsoft Edge 1.0.0.0 İndirMayıs 201615.9 KB.

Microsoft Hakkında

Microsoft Edge gelişmiş özelliklere sahip Windows 10’dan sonra bilgisayar hayatımıza giren Microsoft tarafından geliştirilen ücretsiz internet tarayıcısıdır.

Microsoft Edge ile internet sayfalarında gezinti yapabilir, internet sayfalarından indirme yapabilir, sekmekler yardımı ile birden çok internet sitesinde gezinti yapabilir, indirmelerinizin süresini, indirme adresini, indirilen dosya boyutunu öğrenebilir bir veya birden fazla indirmeyi farklı farklı sitelerde olsun aynı anda Edge internet tarayıcısı ile bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Microsoft Edge tüm dilleri desteklemektedir. Web tarayıcısı üzerinden arama ayarlamalarını yapabilir, aramalarınızı istediğiniz şekilde hangi arama motorunu kullanmak istiyorsanız kişileştirebilirsiniz.

Yeni sunulan Microsoft Edge size internet akışını hızlı bir şekilde bilgisayarınıza vermek amacı ile hazırlanmış bir web tarayıcısıdır.

Microsoft Edge sadece Windows 10 işletim sisteminde çalışmaktadır. Diğer Windows işletim sisteminde Edge internet tarayıcısını çalıştırmanız mümkün değildir. Windows 10 sürümleri haricinde Windows’un diğer sürümlerinde indirmenizi ve kurmaya çalışmanız gereksiz bir işlem olacaktır.

Sitede Microsoft Edge eski sürümünü üzerine dokunarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Edge için eski sürüm numarası, eski sürüm yayın tarihi ve indirme boyutu verilmiştir. İndirmek istediğiniz Microsoft Edge eski sürümünü inceleyerek bilgisayarınıza site içerisinden indirerek kurabilir kurulum sonunda bilgisayarınızda kullanmaya başlayabilirsiniz.

İndirdiğiniz eski sürümlerin birçoğunu sitenin kendi sunucundan indirmektesiniz. Site sunucusundan indirme yapıldığından indirme bitene kadar internet tarayıcısını ve sayfayı kapatmayınız!
Microsoft Edge 1.0.0.0

Yorum Yazın.

Bu eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz... İyi yönleri, kötü yönleri neler? Soru veya sorun bildirebilirsiniz.