Microsoft Photo Story Eski Sürüm İndir

Microsoft Photo Story programın eski sürümünü bilgisayarınıza indirerek kullanmak için sayfada bulunan indirme seçeneğini kullanabilirsiniz.

Microsoft Photo Story Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Microsoft Photo Story 3 2004 İndir Kasım 2004 4.7 MB
Microsoft Photo Story 3.2005 İndir Ocak 2005 2.8 MB

Microsoft Photo Story Hakkında

Microsoft Photo Story programı Microsoft tarafından Windows işletim sisteminde Dijital fotoğraf düzenleme imkânı vermektedir.

Reklam Alanı

Program ile dijital fotoğraflarınızı canlandırarak hareketli resimler oluşturabilir, albümler hazırlaya bilir, resim ve üzerine yazı ekleyebilir, kesme, parlatma, rötuşlama gibi işlemleri yapabilirsiniz.

Dijital ve diğer cihazlarından resim alarak programa başlayabilir, resimlerin üzerine ses ekleyebilerek resimleri sesli olarak kayıt edebilir, müzik seçebilir, müzik oluşturabilir veya müziği silebilirsiniz.

Yapmış olduğunuz .wmv ve diğer formatlardan istediğiniz de kayıt edebilirsiniz. Bu şekilde birçok resim kullanan kişiler arşiv dosyalarını bir bütün içinde toplayarak slayt oluşturabilir. Program ücretsiz olup sayfa içerisinde Microsoft Photo Story eski sürümün hangisi olduğunu görebilir.

Yayınlama tarihi hakkında bilgi sahibi olabilir, Microsoft Photo Story eski sürümünü bilerek indirme sağlayabilirsiniz. Sitede içerisinde bulunan eski sürüm tarafımızdan virüs programları ile taranmış olup tüm Windows işletim sisteminde çalıştığının kontrolü yapılmıştır.

Bilgisayarınız eski sürüm işletim sistemine veya eski donanıma sahip olsa dahi programın eski sürümünü sistemi zorlamadan çalıştırabilirsiniz. Program içerisinde yapmış olduğunuz işlemleri kayıt etmeden oynayabilir, durdurabilir ve tekrar düzenleme yaparak kayıt etmeden önce test edebilirsiniz.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Sürüm Görüntüleri

Microsoft Photo Story 3 2004
Microsoft Photo Story 3 2005

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Reklam Alanı

Yorum Yazın

Yazılımın eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum yazabilir veya soru sorabilirsiniz.