Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 32 saniye

Yorum Yazın.

Microsoft Photo Story programın eski sürümünü bilgisayarınıza indirerek kullanmak için sayfada bulunan indirme seçeneğini kullanabilirsiniz.

Microsoft Photo Story Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Microsoft Photo Story 3 İndir Ocak 2015 3.2 MB.

Microsoft Photo Story Hakkında

Microsoft Photo Story programı Microsoft tarafından Windows işletim sisteminde Dijital fotoğraf düzenleme imkânı vermektedir.

Program ile dijital fotoğraflarınızı canlandırarak hareketli resimler oluşturabilir, albümler hazırlaya bilir, resim ve üzerine yazı ekleyebilir, kesme, parlatma, rötuşlama gibi işlemleri yapabilirsiniz.

Dijital ve diğer cihazlarından resim alarak programa başlayabilir, resimlerin üzerine ses ekleyebilerek resimleri sesli olarak kayıt edebilir, müzik seçebilir, müzik oluşturabilir veya müziği silebilirsiniz.

Yapmış olduğunuz .wmv ve diğer formatlardan istediğiniz de kayıt edebilirsiniz. Bu şekilde birçok resim kullanan kişiler arşiv dosyalarını bir bütün içinde toplayarak slayt oluşturabilir. Program ücretsiz olup sayfa içerisinde Microsoft Photo Story eski sürümün hangisi olduğunu görebilir.

Yayınlama tarihi hakkında bilgi sahibi olabilir, Microsoft Photo Story eski sürümünü bilerek indirme sağlayabilirsiniz. Sitede içerisinde bulunan eski sürüm tarafımızdan virüs programları ile taranmış olup tüm Windows işletim sisteminde çalıştığının kontrolü yapılmıştır.

Bilgisayarınız eski sürüm işletim sistemine veya eski donanıma sahip olsa dahi programın eski sürümünü sistemi zorlamadan çalıştırabilirsiniz. Program içerisinde yapmış olduğunuz işlemleri kayıt etmeden oynayabilir, durdurabilir ve tekrar düzenleme yaparak kayıt etmeden önce test edebilirsiniz.

Microsoft Photo Story 3

Yorum Yazın.

Bu eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz... İyi yönleri, kötü yönleri neler? Soru veya sorun bildirebilirsiniz.