Mirillis Action Eski Sürüm İndir

Mirillis Action ekran görüntüsü alma ve çekme programıdır.

Mirillis Action Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Mirillis Action 3.1.0 İndir Nisan 2018 67.9 MB
Mirillis Action 3.9.0 İndir Ocak 2019 74.4 MB
Mirillis Action 4.4.0 İndir Mart 2020 103 MB

Mirillis Action Hakkında

Mirillis Action, Mirillis tarafından hazırlanan deneme sürüm özellikli ekran kayıt ve ekran görüntüsü çekme programıdır. Özellikle HD video ve ses kaydı ile şu anda en çok kullanılan program arasından kısa bir sürede yerini almış kullanıcıların beğenisini kısa bir sürede deneme sürüm olmasına rağmen kazanmıştır.

Programda Türkçe hariç birçok dil bulunmaktadır. İlk kurulum sırasında kullanımı İngilizce olarak kurabilir veya diğer sunulan İspanyolca, Almanca ve diğer dillerden istediğiniz seçerek program dilini kendiniz seçebilirsiniz. Windows 32 bit ve 64 bit işletim sistemi için şuanda her iki bit sürüm içinde indirerek tek dosyadan kurulum yapabilir.

Gelişmiş modüller sayesinden size hem HD video kayıt hem de HD ses kayıt etme imkânı sunan bu programın kullanımı basittir. İster ekranın belirli yerini kayıt edebilir isterseniz menüleri kullanarak oyun, video ve ses kalitesi menülerinden kalite ayarını yapabilirsiniz. Program içerisinde kayıt ettiğiniz görüntüleri sosyal video sitelerinden anında paylaşabilir veya bilgisayarınıza istediğiniz video ve ses uzantılı kayıt edebilirsiniz.

Ekran çekimi sırasında kalite sorunu yaşıyorsanız bu program denemekte fayda var. Kaliteli ses ve video nasıl kayıt edebilir kayıt sonrasında rahatlıkla bunu anlayabileceğinizi düşünüyoruz.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Sürüm Görüntüleri

Mirillis Action 3.1.0
Mirillis Action 3.9.0
Mirillis Action 4.4.0

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Yorum Yazın

Yazılımın eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum yazabilir veya soru sorabilirsiniz.