Yorum Yazın.

Mirillis Action ekran görüntüsü alma ve çekme programınını indirerek Windows işletim sisteminizde eski sürüm Mirillis Action kullanabilirsiniz.

Mirillis Action Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndirYayın TarihiBoyut
Mirillis Action 3.1.0 İndirNisan 201867.8 MB.
Mirillis Action 3.9.0 İndirOcak 201974.3 MB.

Mirillis Action Hakkında

Mirillis Action, Mirillis tarafından hazırlanan deneme sürüm özellikli ekran kayıt ve ekran görüntüsü çekme programıdır. Özellikle HD video ve ses kaydı ile şu anda en çok kullanılan program arasından kısa bir sürede yerini almış kullanıcıların beğenisini kısa bir sürede deneme sürüm olmasına rağmen kazanmıştır.

Programda Türkçe hariç birçok dil bulunmaktadır. İlk kurulum sırasında kullanımı İngilizce olarak kurabilir veya diğer sunulan İspanyolca, Almanca ve diğer dillerden istediğiniz seçerek program dilini kendiniz seçebilirsiniz. Windows 32 bit ve 64 bit işletim sistemi için şuanda her iki bit sürüm içinde indirerek tek dosyadan kurulum yapabilir.

Gelişmiş modüller sayesinden size hem HD video kayıt hem de HD ses kayıt etme imkânı sunan bu programın kullanımı basittir. İster ekranın belirli yerini kayıt edebilir isterseniz menüleri kullanarak oyun, video ve ses kalitesi menülerinden kalite ayarını yapabilirsiniz. Program içerisinde kayıt ettiğiniz görüntüleri sosyal video sitelerinden anında paylaşabilir veya bilgisayarınıza istediğiniz video ve ses uzantılı kayıt edebilirsiniz.

Ekran çekimi sırasında kalite sorunu yaşıyorsanız bu program denemekte fayda var. Kaliteli ses ve video nasıl kayıt edebilir kayıt sonrasında rahatlıkla bunu anlayabileceğinizi düşünüyoruz.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.
Mirillis Action 3.1.0
Mirillis Action 3.9.0

Yorum Yazın.

Bu eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz... İyi yönleri, kötü yönleri neler? Soru veya sorun bildirebilirsiniz.