Yorum Yazın

MiTeC Internet History Browser için sayfa içerisinde bularak bilgisayarınızda kullanabilirsiniz.

MiTeC Internet History Browser Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
MiTeC Internet History Browser 2.1.0.0 İndir Haziran 2018 1.7 MB.

MiTeC Internet History Browser Hakkında

MiTeC Internet History Browser, MiTeC tarafından hazırlanan internet tarayıcısında önceden yapılmış işlemleri size gösteren ücretsiz yazılımdır. Kurulum gerektirmeden (ilerleyen sürümler için değişebilir bahsedilen sürüm 2.1.0.0 eski sürümüdür) çalışır . Bu program ile kurmuş olduğunuz bilgisayarda bulunan tüm yarayıcıdan ne zaman, hangi saat ve tarihte, hangi sitelere girilmiş görebilirsiniz.

Programın doğru çalışması için önceden internet tarayıcısı geçmişi silinmemiş olması gerekmektedir. Ccleaner veya tarayıcı içerisinde geçmiş silinmişse size göstermeyecektir. Geçmiş silinmediği müddetçe detayları ile size gösterir.

İnternet geçmişinin önceden silip silinmediğiniz sizden bir şeyler gizlediğini ya da bulunmaması için internet geçmişin silindiğini en son girilen sitelere bakarak görebilirsiniz. Tarih karşılaştırması yapabilirsiniz.

Bir hafta içerisinde gezinti gözüküyor ve ondan sonra gezinti gözükmüyorsa tarayıcı geçmişi silinmiş demektedir.

Yan taraftan tarayıcıyı seçerek hangi tarayıcı geçmişini incelemenizi istiyorsanız o tarayıcıyı seçebilirsiniz. İş yerinde internet gezintilerini merak ediyor ya da farklı sebeplerden dolayı bilgisayarda hangi sitelere girilmiş merak ediyorsanız bu program sizin işinizi detayları ile birlikte görecektir.

Çocuğunuz nereler girmiş kontrol etmek bu programlar ile kolay, size sadece dikkatli incelemek kalıyor. Bu program tarayıcı ile gizli gezintileri de göstermez. Nedeni tarayıcıda gizli gezinti sırasında bilgisayara veri işlemezler.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.
MiTeC Internet History Browser 2.1.0.0

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.