Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 33 saniye

Yorum Yazın.

MoboPlay for PC Suite bilgisayarınıza yükleyerek Windows işletim sisteminizde Android ve iOS cihazlarınızı senkronize etmenize olanak sağlar.

MoboPlay for PC Suite Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndirYayın TarihiBoyut
MoboPlay for PC Suite 3.0.6.339 İndirEkim 201721.2 MB.

MoboPlay for PC Suite Hakkında

MoboPlay for PC Suite, MoboPlay tarafından hazırlanmış olan Windows kullanıcıların Android ve iOS akıllı telefonlarını PC ortamında senkronize yapmasını sağlayan ücretsiz yazılımdır. USB veya Wifi ile bağlanabilirsiniz.

MoboPlay for PC Suite programı ile Android ve iOS cihazlarından bulunan verilerinin tümünü bilgisayarınıza yedek alabilir veya sadece belli dosyaları bilgisayarınıza yedek alabilirsiniz.

Program ile telefon rehberinizi, mesaj atma ve toplu mesaj gönderme işleminizi, uygulama verilerini yönete bilmenizde mümkündür. Program isterseniz yedek aldıktan sonra cihazınızda bulunan tüm verilere format atma yani silme özelliği de bulunmaktadır. Bu özelliği sadece bilgisi olan kişilerin kullanmasını tavsiye ederiz.

MoboPlay for PC Suite ile silme işlemi yaptığınızda silme işlemi bittikten sonra verilerinizi kurtarmanız zor olacaktır. Tüm verileri silme özelliğini sadece bilgisi olanlar veya cihazı hafıza kartı da dâhil olmak üzere temizlemek isteyenler kullanması gerekmektedir.

Kurulum sırasında kurulum esnasında isterseniz iOS senkronize özelliğini veya Android senkronize özelliğini kurmayabilirsiniz. Her ikisini de kurabilirsiniz. iOS cihazı olmayanlar iOS özelliğini, Android cihazı olmayanlar ise Android özelliğini kurmalarına gerek yoktur.

İndirdiğiniz eski sürümlerin birçoğunu sitenin kendi sunucundan indirmektesiniz. Site sunucusundan indirme yapıldığından indirme bitene kadar internet tarayıcısını ve sayfayı kapatmayınız!
MoboPlay for PC Suite 3.0.6.339
Kategori: Windows

Yorum Yazın.

Bu eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz... İyi yönleri, kötü yönleri neler? Soru veya sorun bildirebilirsiniz.