MoboPlay for PC Suite Eski Sürüm İndir

MoboPlay for PC Suite bilgisayarınıza yükleyerek Windows işletim sisteminizde Android ve iOS cihazlarınızı senkronize etmenize olanak sağlar.

MoboPlay for PC Suite Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndirYayın TarihiBoyut
MoboPlay for PC Suite 1.5.1.151 İndirAğustos 201620.3 MB
MoboPlay for PC Suite 3.0.6.339 İndirEkim 201720.7 MB

MoboPlay for PC Suite Hakkında

MoboPlay for PC Suite, MoboPlay tarafından hazırlanmış olan Windows kullanıcıların Android ve iOS akıllı telefonlarını PC ortamında senkronize yapmasını sağlayan ücretsiz yazılımdır. USB veya Wifi ile bağlanabilirsiniz.

MoboPlay for PC Suite programı ile Android ve iOS cihazlarından bulunan verilerinin tümünü bilgisayarınıza yedek alabilir veya sadece belli dosyaları bilgisayarınıza yedek alabilirsiniz.

Program ile telefon rehberinizi, mesaj atma ve toplu mesaj gönderme işleminizi, uygulama verilerini yönete bilmenizde mümkündür. Program isterseniz yedek aldıktan sonra cihazınızda bulunan tüm verilere format atma yani silme özelliği de bulunmaktadır. Bu özelliği sadece bilgisi olan kişilerin kullanmasını tavsiye ederiz.

MoboPlay for PC Suite ile silme işlemi yaptığınızda silme işlemi bittikten sonra verilerinizi kurtarmanız zor olacaktır. Tüm verileri silme özelliğini sadece bilgisi olanlar veya cihazı hafıza kartı da dâhil olmak üzere temizlemek isteyenler kullanması gerekmektedir.

Kurulum sırasında kurulum esnasında isterseniz iOS senkronize özelliğini veya Android senkronize özelliğini kurmayabilirsiniz. Her ikisini de kurabilirsiniz. iOS cihazı olmayanlar iOS özelliğini, Android cihazı olmayanlar ise Android özelliğini kurmalarına gerek yoktur.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Sürüm Görüntüleri

MoboPlay for PC Suite 1.5.1.151
MoboPlay for PC Suite 3.0.6.339

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Kategori: Windows Etiket:

Yorum Yazın

Yazılımın eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.