Yorum Yazın.

Movie Maker bilgisayar için kullanmak isteyenler sayfa içerisinde sürümlerini bularak, indirebilirler.

Movie Maker Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndirYayın TarihiBoyut
Movie Maker 2.0 İndirMart 200312 MB.
Movie Maker 2.6 İndirMart 20077 MB.
Movie Maker 2012 (16.4.3528.0331) İndirNisan 2014131 MB.

Movie Maker Hakkında

Movie Maker, Microsoft tarafından Windows kullanıcıların kullanımına sunulan ücretsiz video ve fotoğraf düzenleme ve değiştirme programıdır.

Program ile tüm fotoğraf ve video uzantılarını açarak üzerinde efekt uygulayabilir, filtre özelliğini kullanabilir, hızlandırma, yavaş sarma, video birleştirme, resim ve ses ekleme, videoları bölme, üzerine yazı yazma gibi birçok işlemi yapabilirsiniz.

Sayfa içerisinde bulunan Movie Maker 2.0 eski sürümü Windows XP kullanıcıları içindir. Movie Maker 2.0 Windows XP kullanıyorsanız indiriniz. Yine sayfa içerisinde bulunan Movie Maker 2012 eski sürümü Windows Vista ve üzeri işletim sisteminde çalışmaktadır. Movie Maker 2.6 eski sürümü Windows Vista ve üzeri işletim sistemlerinden sorunsuz çalışmaktadır. Alt tarafta eski sürüm için indirmeden resmini inceleyebilirsiniz.

Movie Maker 2012 (16.4.3528.0331) Özelleştirme

Movie Maker 2012 eski sürümü Windows 7 ve üzeri işletim sisteminden çalışmaktadır. İndirdikten sonra özelleştirebilirsiniz. Çıkan kurulum ekranında “Choose the programs you want to install” işaretlerseniz istediğiniz programları kurmayı seçebilirsiniz.

Burada Msn ve diğerlerini göreceksiniz. Sadece Movie Maker yüklemesini isteyebilirsiniz. Movie Maker 2012 tam olarak çalışması için güncellemeleri kurmanızı isteyecektir. Windows güncellemeleri açarak gelen güncellemeleri indirerek kurunuz. Windows güncellemeler yüklenmezse Movie Maker 2012 çalışmayacaktır.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.
Movie Maker 2.6

Yorum Yazın.

Bu eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz... İyi yönleri, kötü yönleri neler? Soru veya sorun bildirebilirsiniz.