Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 31 saniye

Yorum Yazın.

Mozilla Firefox ESR için eski sürümlerinden istediğinizi indirerek bilgisayarınızda özellikle Windows XP ve Vista ile güvenli hızlı tarayıcı gezintisi yapabilirsiniz.

Mozilla Firefox ESR Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Mozilla Firefox ESR 60.7.2 (32 Bit) İndir Haziran 2019 34.6 MB.
Mozilla Firefox ESR 60.7.2 (64 Bit) İndir Haziran 2019 37.3 MB.

Mozilla Firefox ESR Hakkında

Mozilla Firefox ESR, Mozilla tarafından yazılan bildiğiniz Firefox’dur. Peki, ne farkı vardır. Farkı şudur. Windows eski işletim sistemi kullanıcılarına şimdi ki tarayıcılar artık destek vermiyor. Windows XP ve Vista kullananlar ne olacak kurumlar var bir sürü halen onlar XP ve Vista kullanıyor onlara ne olacağını Mozilla düşünmüş ve Mozilla Firefox ESR çıkarmış. Bu arada biz eski sürümcüleri de tabi düşünerek yapılmıştır. Windows XP, Vista gibi işletim sisteminde tarayıcı olarak Mozilla Firefox ESR kullanabilirsiniz.

Mozilla Firefox ESR diğer bir önemli özelliği yalın olması ve eski bilgisayar için hızlı çalışmasıdır. Eski Windows işletim sisteminde hızlı internet gezintisi yapabilirsiniz.

Sayfada yer alan eski sürümlerin istediğiniz bilgisayarınıza indirebilirsiniz. İndirme sırasında indireceğini eski sürüm yanında hangi tarihte yayınlandığı, indirme boyutu, eski sürüm numarası detaylarını görebilirsiniz. Doğru bir eski sürüm indirme adına işletim sistemi bit sürümüne göre indirme yapmalı ve kurma işlemi yapmalısınız. İşletim sisteminiz 32 Bir Windows ise sayfada yer alan 32 bit indirmek gerekli iken 64 bit Windows işletim sistemi kullanıcısı iseniz 64 bit olanı indirmeli ve kurmalısınız.

Mozilla Firefox ESR 60.7.2

Yorum Yazın.

Bu eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz... İyi yönleri, kötü yönleri neler? Soru veya sorun bildirebilirsiniz.