Yorum Yazın

Mozilla Firefox ESR Linux işletim sistemi için istediğiniz sürümü sayfa içerisinden indirebilirsiniz

Mozilla Firefox ESR Linux Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Mozilla Firefox ESR Linux 60.7.2 (32 Bit) İndir Haziran 2019 53 MB.
Mozilla Firefox ESR Linux 60.7.2 (64 Bit) İndir Haziran 2019 50.7 MB.
Mozilla Firefox ESR Linux 78.7.0 (32 Bit) İndir Ocak 2021 70.4 MB.
Mozilla Firefox ESR Linux 78.7.0 (64 Bit) İndir Ocak 2021 68.2 MB.

Mozilla Firefox ESR Linux Hakkında

Mozilla Firefox ESR, eski işletim sistemi Linux kullanıcıları için Mozilla tarafından hazırlanan eski Linux işletim sistemi kullanıcıları için eski işletim sistemlerine uyumlu olarak hazırlanmış internet tarayıcısıdır. Günümüzde internet tarayıcıları en yeni Linux işletim sistemi için hazırlanmakta olup eski işletim sistemlerine desteği kesmektedir. Özellikle kurumlar ve eski sürüm kullanıcıları zor durumda kalarak internet teknolojisini bilgisayarı eski olduğundan veya yeni bir işletim sistemi güncellemesi yapamadıklarından yararlanamamaktadır.

Bu durumda olanların yardımına Mozilla Firefox ESR internet tarayıcısı koşmaktadır. İşletim sistemi eski dahi olsa yeni internet gezinti imkanından Mozilla Firefox ESR ile sahip olabilmektedir. Bazı kullanıcılar eskicidir yani klasik sever bunu da düşünen Mozilla Firefox ESR klasik seven kullanıcılarında yardımına koşmaktadır.

Mozilla Firefox ESR artı bir özelliği sade ve eski bilgisayar eski işletim sistemi için hızlı bir internet bağlantısı kurmaları için tasarlanır ve hazırlanır. Sizinde Linux işletim sisteminiz eski ve yeni internet gezintisinden destek kesilmemiş internet tarayıcısı arıyorsanız Mozilla Firefox ESR Linux size göre olabilir.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.
Mozilla Firefox ESR Linux 60.7.2
Mozilla Firefox ESR Linux 78.7.0

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.